Chia zaden om te verfijnen

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Chia zaden: 9 artikelen

Alnatura Biologische Chiazaden

Alnatura Biologische Chiazaden, 500 g

  • Veelzijdig in gebruik
  • Biologische kwaliteit
  • Neutrale smaak
€ 4,04 € 4,49 (€ 8,08 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Govinda Biologische Chiazaden

Govinda Biologische Chiazaden, 450 g

  • Eiwit van hoge kwaliteit
  • Rijk aan mineralen & vitaminen
  • Rijk aan essentiële omega 3- & 6-vetzuren
€ 6,29 € 6,99 (€ 13,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ölmühle Solling Biologische Chiazaad

Ölmühle Solling Biologische Chiazaad, 500 g

  • Waardevolle bron van voedingsstoffen
  • Hoogwaardige kwaliteit
  • Ideaal voor granen en smoothies
€ 8,99 € 9,99 (€ 17,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

BioKing Biologische Chia Zaden

BioKing Biologische Chia Zaden , 250 g

  • Hoge zwelcapaciteit
  • Ideaal voor muesli's & smoothies
€ 3,59 € 3,99 (€ 14,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Chia Zwart

BIO PRIMO Biologische Chia Zwart, 200 g

  • Neutrale, licht nootachtige smaak
  • Mueslis, smoothies, desserts en gebak
  • Veganistisch, lactose en glutenvrij
€ 2,07 € 2,39 (€ 10,35 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Cosmoveda Bio Zwart Chiazaad

Cosmoveda Bio Zwart Chiazaad, 250 g

  • Smaakneutraal
  • Sterk zwellend vermogen
  • Herkomst: Mexico
€ 7,19 € 7,99 (€ 28,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Bake Affair Biologische Chiazaadjes

Bake Affair Biologische Chiazaadjes, 120 g

  • Hele zwarte zaden
  • Heerlijk als topping op salades en soepen
  • Ideaal voor brood, desserts en pudding
€ 5,13 € 5,79 (€ 42,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seeberger Chia Zaden

Seeberger Chia Zaden, 250 g

  • Rijk aan vezels
  • Geur- en smaakloos
  • Heerlijk als pudding, topping & bakingrediënt
€ 3,86 € 4,29 (€ 15,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Davert Bio Chia

Davert Bio Chia, 210 g

  • Zeer milde & neutrale smaak
  • Uitzonderlijk quelformogen
  • Ideaal voor puddings, smoothies & muesli
€ 4,49 € 4,99 (€ 21,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober