Zonnebloempitten om te knabbelen

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Zonnebloempitten: 7 artikelen

Alnatura Biologische Zonnebloempitten

Alnatura Biologische Zonnebloempitten, 500 g

  • Licht nootachtige smaak
  • Biologische kwaliteit
  • Veelzijdig inzetbaar
€ 2,24 € 2,49 (€ 4,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Salade Pittenmix

Alnatura Biologische Salade Pittenmix, 100 g

  • Ook ideaal om te knabbelen
  • Met zonnebloempitten en meer
  • Hersluitbaar zakje
€ 2,25 € 2,59 (€ 22,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Schalk Mühle Biologische Rauwe Zonnebloempitten

Schalk Mühle Biologische Rauwe Zonnebloempitten , 300 g

  • 100% uit Oostenrijk
  • Veganistisch en lactosevrij
  • Voor snacken, koken en bakken
€ 3,96 € 4,49 (€ 13,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Zonnebloempitten

Alnatura Biologische Zonnebloempitten, 250 g

  • Licht nootachtig
  • Populair tussendoortje
  • Voor bakken en verfijnen
€ 1,52 € 1,69 (€ 6,08 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

BioKing Biologische Premium Zonnebloempitten

BioKing Biologische Premium Zonnebloempitten, 500 g

  • Ideaal voor salades en soepen
  • Om te bakken
€ 3,14 € 3,49 (€ 6,28 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ölmühle Fandler Biologische Zonnebloempitten

Ölmühle Fandler Biologische Zonnebloempitten, 500 g

  • Geschild
  • Smaakvol
  • Ideaal voor salades
€ 8,01 € 8,99 (€ 16,02 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Davert Biologische Zonnebloempitten

Davert Biologische Zonnebloempitten, 500 g

  • Mild-notige smaak & knapperige beet
  • Ideaal voor muesli, brood & salades
  • Beste biologische kwaliteit
€ 3,14 € 3,49 (€ 6,28 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober