Amandelen om te knabbelen

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Amandelen: 21 artikelen

Sapore di Sole Filippo Cea - Biologische Amandelen

Sapore di Sole Filippo Cea -​ Biologische Amandelen, 250 g

  • Apulische variëteit
  • Met een licht zoete noot
  • Krokant en knapperig
€ 7,64 € 8,49 (€ 30,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Gerookte Amandelen Geroosterd en Gezouten

Seeberger Gerookte Amandelen Geroosterd en Gezouten, 150 g

  • Fijn geroosterde smaak
  • Zout, rokerig, zoet
  • Veganistisch & heerlijk
€ 4,90 € 5,49 (€ 32,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seeberger Amandelen

Seeberger Amandelen, 500 g

  • Ideale basis voor amandeldrankjes
  • Rijk aan vezels
  • Heerlijk aromatisch
€ 10,93 € 12,19 (€ 21,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Sal de Ibiza Amandelen met Bloemenzout

Sal de Ibiza Amandelen met Bloemenzout, 80 g

  • Met natuurlijk zeezout
  • Hersluitbare verpakking
  • Delicaat aroma
€ 7,19 € 7,99 (€ 89,88 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

BioKing Bio Gemalen Tijgernoten

BioKing Bio Gemalen Tijgernoten, 500 g

  • Natuurlijk zoet
  • Zonder toegevoegde smaken
€ 7,64 € 8,49 (€ 15,28 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Ölmühle Fandler Biologische Amandelen

Ölmühle Fandler Biologische Amandelen, 180 g

  • Reeds geblancheerd
  • Mild en licht zoet
  • Ook geschikt om te bakken
€ 8,01 € 8,99 (€ 44,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

BioKing Biologische Amandelen

BioKing Biologische Amandelen, 200 g

  • Hele noot
  • Herkomst: Italië
  • Zoete smaak
€ 5,93 € 6,59 (€ 29,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

BioKing Biologische Tijgernoten Gepeld

BioKing Biologische Tijgernoten Gepeld, 250 g

  • Zoete nootachtige smaak
  • Om te snacken & als topping
€ 4,49 € 4,99 (€ 17,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Hochgenuss Amandelen-Kaneel

Hochgenuss Amandelen-​Kaneel, 200 g

  • Chocolade amandelen met kaneel
  • Edele snack
  • Kruidig-zoete smaak
€ 6,98 € 7,79 (€ 34,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Amandelen

Alnatura Biologische Amandelen, 200 g

  • Nootachtig-zoet
  • Biologische kwaliteit
  • Veelzijdig in gebruik
€ 3,86 € 4,29 (€ 19,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seeberger Geroosterde Amandelen

Seeberger Geroosterde Amandelen, 150 g

  • Zachtjes geroosterd zonder olie
  • Vrij van toegevoegd zout
  • Knapperige textuur
€ 4,27 € 4,79 (€ 28,47 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Filippo Cea - Gepelde Biologische Amandelen

Sapore di Sole Filippo Cea -​ Gepelde Biologische Amandelen, 250 g

  • Zoet & knapperig
  • Ideaal tussendoortje
  • Lucht gedroogd
€ 8,09 € 8,99 (€ 32,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Gemalen Amandelen

Alnatura Biologische Gemalen Amandelen, 150 g

  • Aromatisch en nootachtig
  • Geroosterd & gemalen
  • Biologische kwaliteit
€ 3,77 € 4,19 (€ 25,13 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seeberger Geroosterde en Gezouten Amandelen

Seeberger Geroosterde en Gezouten Amandelen, 150 g

  • Fijne zoute smaak
  • Grote amandelen van de soort Carmel
  • Knapperig & heerlijk
€ 4,27 € 4,79 (€ 28,47 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Govinda Bio Tijgernoten, Naturel

Govinda Bio Tijgernoten, Naturel, 250 g

  • Heel fruit
  • Onbehandeld
  • Raw food kwaliteit
€ 4,94 € 5,49 (€ 19,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seeberger Geblancheerde Amandelen

Seeberger Geblancheerde Amandelen, 200 g

  • Zonder schil
  • Natuurlijke bron van magnesium
  • Om te koken, bakken & snacken
€ 7,19 € 7,99 (€ 35,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Amandelen Geroosterd & Ongezouten

Alnatura Biologische Amandelen Geroosterd & Ongezouten, 150 g

  • Zonder kruiden
  • Lichtzoet en aromatisch van smaak
  • Heerlijk om te knabbelen of als bakingrediënt
€ 3,59 € 3,99 (€ 23,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Gemalen Biologische Tijgernoten (Niet Rauw)

Govinda Gemalen Biologische Tijgernoten (Niet Rauw), 180 g

  • Ongebrand
  • Natuurlijk zoet & delicaat nootachtig
  • Glutenvrij & vezelrijk
€ 5,21 € 5,79 (€ 28,94 / kg)

Bezorging uiterlijk op 22. oktober

Geroosterde amandelen met Sesam - Rudi Rendier

Govinda Geroosterde amandelen met Sesam -​ Rudi Rendier, 50 g

  • Veganistisch, glutenvrij & heerlijk knapperig
  • Traditioneel gebrand in een koperen ketel
  • Perfect om van te snoepen & cadeau te geven
€ 3,14 € 3,49 (€ 62,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Govinda Tijgernootvlokken Bio

Govinda Tijgernootvlokken Bio, 250 g

  • Voor muesli, porridge & meer
  • Nootachtig & licht zoet
  • Zonder noten
€ 5,21 € 5,79 (€ 20,84 / kg)

Bezorging uiterlijk op 22. oktober

Govinda Bio Gemalen Tijgernoten

Govinda Bio Gemalen Tijgernoten, 400 g

  • Rijk aan vezels
  • Gluten- & lactosevrij
  • Fijngemalen
€ 8,09 € 8,99 (€ 20,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 22. oktober