Notenmixen om te knabbelen

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Notenmixen: 23 artikelen

Seeberger Chocolademix met Pecannoten

Seeberger Chocolademix met Pecannoten, 150 g

  • Fijne luchtchocolade
  • Knapperige noten
  • Fruitige bessen
€ 4,00 € 4,49 (€ 26,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Exclusieve notenmix – Geroosterd & Gezouten

Seeberger Exclusieve notenmix – Geroosterd & Gezouten, 350 g

  • Gezouten notenmix
  • Pinda's, cashewnoten & macadamia's
  • Gevarieerde snack
€ 8,66 € 9,69 (€ 24,74 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seeberger Studentenhaver

Seeberger Studentenhaver, 150 g

  • Met fruitige rozijnen
  • Hazelnoten, amandelen & cashewnoten
  • Met heerlijke walnoten
€ 4,00 € 4,49 (€ 26,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seeberger Nuts'n Berries

Seeberger Nuts'n Berries, 150 g

  • Met cashewnoten, amandelen & hazelnoten
  • Met sultana's, kersen & bosbessen
  • Zuurzoete smaak
€ 4,27 € 4,79 (€ 28,47 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seeberger Knapperige Fava Snacks

Seeberger Knapperige Fava Snacks, 125 g

  • Veganistisch & eiwitrijk
  • Met gefrituurde kikkererwten
  • Vooral knapperig
€ 2,83 € 3,19 (€ 22,64 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seeberger Snackmix Geroosterd & Gezouten

Seeberger Snackmix Geroosterd & Gezouten, 125 g

  • Hartige snack
  • Fijne rokerige smaak
  • Met pinda's, kikkererwten & meer
€ 2,65 € 2,99 (€ 21,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Noten-Pitten-Mix

Alnatura Biologische Noten-​Pitten-​Mix, 200 g

  • Cashew- & walnootpitten
  • Witte & bruine amandelen
  • Hazelnoten
€ 4,31 € 4,79 (€ 21,55 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Zadenmix

Alnatura Biologische Zadenmix, 250 g

  • Biologische kwaliteit
  • Vegan
  • Ideaal voor bakken, muesli & salade
€ 2,69 € 2,99 (€ 10,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seeberger Amandel-Cranberry Mix

Seeberger Amandel-​Cranberry Mix, 150 g

  • Noot ontmoet fruit
  • Knapperige, geroosterde amandelen
  • Zonder olie
€ 3,28 € 3,69 (€ 21,87 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seeberger Caribic Royal

Seeberger Caribic Royal, 200 g

  • Cashewnoten & amandelen
  • Met gedroogd fruit
  • Knapperige kokosstukjes
€ 3,46 € 3,89 (€ 17,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seeberger Notenmix

Seeberger Notenmix, 400 g

  • Zonder sultana's & co.
  • Met hazelnoten, amandelen & cashewnoten
  • Heerlijke walnoten
€ 11,69 € 12,99 (€ 29,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Hochgenuss Bar-Mix Zaden & Noten

Hochgenuss Bar-​Mix Zaden & Noten, 200 g

  • Met noten in een wasabi-coating
  • Gezouten
  • Knapperige, smakelijke snack
€ 5,75 € 6,39 (€ 28,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Biologische Studentenhaver

Alnatura Biologische Studentenhaver, 400 g

  • Onzwaveld
  • Vrij van conserveermiddelen
  • Voor tussendoor & onderweg
€ 5,66 € 6,29 (€ 14,15 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Mix de Luxe met Flor de Sal

Sal de Ibiza Mix de Luxe met Flor de Sal, 80 g

  • Met de hand geoogst
  • Van de kusten van Ibiza
  • Lekker bij rode of witte wijn
€ 6,29 € 6,99 (€ 78,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seeberger Power Noten-Mix

Seeberger Power Noten-​Mix, 125 g

  • Rijk aan proteïne & vitamine E
  • Veelzijdige mix
  • Natuurlijk & heerlijk
€ 3,77 € 4,19 (€ 30,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Snack 2go - Noten Trio Geroosterd & Gezouten

Seeberger Snack 2go -​ Noten Trio Geroosterd & Gezouten, 50 g

  • Perfect voor onderweg
  • Amandelen, pinda's & cashewnoten
  • Rijk aan proteïne
€ 2,38 € 2,69 (€ 47,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seeberger Geroosterde Notenmix Zonder Zout

Seeberger Geroosterde Notenmix Zonder Zout, 150 g

  • Natuurlijk tussendoortje
  • Met geselecteerde pecannoten
  • Uitgebalanceerde mix
€ 4,68 € 5,29 (€ 31,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Biologische Notenmix, Geroosterd & Ongezouten

Alnatura Biologische Notenmix, Geroosterd & Ongezouten, 150 g

  • Amandelen, cashewnoten en hazelnoten
  • Delicaat geroosterd en ongezouten
  • Voor snacken, bakken en koken
€ 4,13 € 4,59 (€ 27,53 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnatura Bio "Gute-Laune" Mix

Alnatura Bio "Gute-​Laune" Mix, 150 g

  • Gedroogd fruit & noten
  • Hazelnoten met chocoladecoating
  • Perfecte snackmix
€ 3,87 € 4,39 (€ 25,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seeberger Trail-Mix

Seeberger Trail-​Mix, 150 g

  • Mix van hartig & fruitig
  • Knapperige pinda's & amandelen
  • Met bananen, rabarber & physalis
€ 2,86 € 3,19 (€ 19,07 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

BioKing Biologische Notenmix

BioKing Biologische Notenmix, 200 g

  • Cashewnoten
  • Amandelen
  • Hazelnoten
€ 6,11 € 6,79 (€ 30,55 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

BioKing Biologische Studentenhaver

BioKing Biologische Studentenhaver, 200 g

  • Rozijnen, dadels, veenbessen
  • Cashewnoten, amandelen, paranoten, hazelnoten & walnoten
  • Ideaal voor onderweg & tussendoor
€ 4,13 € 4,59 (€ 20,65 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar

Classic Ayurveda Chew! Biologische Zadenmix

Classic Ayurveda Chew! Biologische Zadenmix, 90 g

  • Ayurvedische zadenmix
  • Geroosterd met steenzout
  • Voor een frisse adem
€ 4,05 € 4,59 (€ 45,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 14. oktober