Hennepzaad om te verfijnen

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Hennepzaden: 6 artikelen

Alnatura Biologische Gepelde Hennepzaden

Alnatura Biologische Gepelde Hennepzaden, 200 g

  • Fijne nootachtige smaak
  • Voor muesli's, soepen en salades
  • Geen bedwelmend effect
€ 4,29 (€ 21,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ongeschilde Hennepzaden - EU-Bio Gecertificeerd

Ölmühle Solling Ongeschilde Hennepzaden -​ EU-​Bio Gecertificeerd, 500 g

  • Rawfood kwaliteit
  • Veelzijdig in gebruik
  • Van gecontroleerde biologische teelt
€ 7,99 (€ 15,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 05. november

Govinda Bio Hennepzaden

Govinda Bio Hennepzaden, 150 g

  • Met onverzadigde vetzuren
  • Als additief voor gebak & pasta
  • Nootachtig aroma
€ 4,79 (€ 31,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Davert Biologische Gepelde Hennepzaden

Davert Biologische Gepelde Hennepzaden, 150 g

  • Notige, milde aroma
  • Veelzijdige topping voor bowls & meer
  • Hoogwaardige biologische kwaliteit
€ 4,49 (€ 29,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Schalk Mühle Biologische Hennepzaad

Schalk Mühle Biologische Hennepzaad, 300 g

  • Uitstekend als topping voor salades
  • Geschild en onbehandeld
  • Met veel aminozuren
€ 11,99 (€ 39,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 23. oktober

Bake Affair Biologisch Hennepzaad

Bake Affair Biologisch Hennepzaad, 90 g

  • Ongeschild
  • Nootachtige smaak
  • Topping voor brood, salades & muesli
€ 5,29 (€ 58,78 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar