Alnatura Biologische Chiazaden, 500 g
Voedingsrijke zaden voor elke dag
€ 4,49
(€ 8,98 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Veelzijdig in gebruik
- Biologische kwaliteit
- Neutrale smaak
Bijpassend
Beschrijving
De biologische chiazaden van Alnatura zijn rijk aan omega 3-vetzuren en leveren belangrijke voedingsstoffen. Ze kunnen eenvoudig worden toegevoegd aan muesli, gebak, smoothies en andere dranken en hebben een hoog absorptievermogen. Deze chiazaden zijn een onmisbare basis voor elke keuken.
| Art. nr.: | MM-205115 |
|---|---|
| Inhoud: | 500 g |
| EAN: | 4104420249967 |
| Producentnummer: | 205115 |
| Merken: | Alnatura |
| Certificeringen: | Biologisch gecertificeerd |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Lactosevrij |
| Kan sporen bevatten van: | A - gluten, F - sojabonen, H - noten, N - sesamzaad |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder lactose |
Ingrediënten
Chia Samen
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1951 / 466 kj / kcal |
| Vet | 33 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 4,1 g |
| Koolhydraten | 5,5 g |
| waarvan Suiker | 1 g |
| Vezels | 28 g |
| Eiwitten | 23 g |
| Zout | 0 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Chiazaden
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten