Gemberthee van TEEKANNE
Van klassiek kruidig tot verrassend fris en fruitig
Gember: 3 artikelen
TEEKANNE Gember-Kurkuma, 18 theezakjes (32,40 g)
- Rijke kruidigheid
- Verkwikkende pittigheid
- Zorgvuldig geselecteerde ingrediënten
€ 2,49 (€ 76,85 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
TEEKANNE Gember, 18 theezakjes (36 g)
- Geeft een warm gevoel
- Natuurlijke samenstelling
- Aromatische smaak
€ 2,49 (€ 69,17 / kg)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
TEEKANNE Gember-Citroen, 20 theezakjes (35 g)
- Verkwikkend & verwarmend
- Rijk aan etherische oliën
- Aromatisch-sprankelend genot
€ 2,49 (€ 71,14 / kg)
Bezorging uiterlijk op 23. oktober
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 13.400 producten