FixLinie van TEEKANNE

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

FixLinie: 13 artikelen

TEEKANNE 8 kruiden

TEEKANNE 8 kruiden, 20 Theezakjes

  • Natuurlijke kruidenthee
  • 8 op elkaar afgestemde kruiden
  • Pittig-fris aroma
€ 2,24 € 2,49 (€ 56,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEEKANNE Hibiscus

TEEKANNE Hibiscus, 20 theezakjes (40 g)

  • Fruitig & fris
  • Onmiskenbare smaak
  • Veganistisch & lactosevrij
€ 2,24 € 2,49 (€ 56,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEEKANNE Fix Munt

TEEKANNE Fix Munt, 20 theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (45 g)

  • Intens aroma
  • Stimulerend en verfrissend
  • Met fijne Mitcham-munt
€ 2,15 € 2,39 (€ 47,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEEKANNE Gearomatiseerde Vruchtenthee

TEEKANNE Gearomatiseerde Vruchtenthee, 160 dubbele kamer zakjes (440 g)

  • Fruitig
  • Zongerijpt fruit
  • Fijne aardbei & frambozensmaak
€ 18,89 € 20,99 (€ 42,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEEKANNE Fix Rozebottels

TEEKANNE Fix Rozebottels, 40 Theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (120 g)

  • Pittig en fruitig
  • Rozenbottels en hibiscus
  • Felrode infusie
€ 4,04 € 4,49 (€ 33,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEEKANNE Sinaasappel

TEEKANNE Sinaasappel, 18 theezakjes (40,50 g)

  • Pure sinaasappelsmaak
  • Fruitig en verfrissend
  • Vegan & lactosevrij
€ 2,24 € 2,49 (€ 55,31 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEEKANNE Bosvruchten

TEEKANNE Bosvruchten, 18 theezakjes (45 g)

  • Met bramen- en frambozenaroma
  • Onovertroffen smaak
  • Vegan & lactosevrij
€ 2,24 € 2,49 (€ 49,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEEKANNE Fruitselectie

TEEKANNE Fruitselectie, 160 dubbelekamer zakjes (400 g)

  • Gemaakt van 9 zongerijpte vruchten
  • Smaakt warm & koud
  • Verfrissend fruitig
€ 14,39 € 15,99 (€ 35,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEEKANNE 8 Vruchten

TEEKANNE 8 Vruchten, 60 (60 g)

  • Fruitige en frisse theesoorten
  • Verfijnd met hibiscus
  • Ook populair bij kinderen
€ 2,24 € 2,49 (€ 37,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEEKANNE FixAppfel

TEEKANNE FixAppfel, 50 (50 g)

  • Bevat vitamine C
  • Aromatisch en fruitig
  • Met rozenbottels en hibiscus
€ 2,24 € 2,49 (€ 44,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEEKANNE FixMille Kamille

TEEKANNE FixMille Kamille, 20 theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (30 g)

  • Milde smaak
  • Rustgevend en heilzaam
  • Natuurlijke kamille bloemen
€ 2,24 € 2,49 (€ 74,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEEKANNE FixFenchel Fennel

TEEKANNE FixFenchel Fennel, 20 theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (45 g)

  • Licht verteerbaar
  • Aromatisch zoet aroma
  • Gunstig voor de spijsvertering
€ 2,24 € 2,49 (€ 49,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEEKANNE 12 Kruiden

TEEKANNE 12 Kruiden , 160 Theezakjes

  • 100 % natuurlijk
  • Met citroenmelisse & rooibos
  • Frisheid van citroengras
€ 14,39 € 15,99 (€ 44,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober