Producten met het Fairtrade-keurmerk

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Fairtrade: 1 - 30 van 109 artikelen

Manner Napolitaanse Wafels

Manner Napolitaanse Wafels, 300 g -​ 4 stuks

  • Traditionele specialiteit
  • 5 dunne, knapperige wafels
  • Met hazelnoot-cacaocrème
€ 5,99 (€ 19,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Tony's Chocolonely Melk Karamel Zeezout 32%

Tony's Chocolonely Melk Karamel Zeezout 32%, 180 g

  • 32% cacaogehalte
  • 100% slaafvrij
  • Knapperige karamel
€ 4,99 (€ 27,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Tony's Chocolonely Melkchocolade 32%

Tony's Chocolonely Melkchocolade 32%, 180 g

  • Puur chocoladegenot
  • Gemaakt volgens Fairtrade-normen
  • 100% slaafvrij
€ 4,99 (€ 27,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Natuurlijke Fairtrade Kokosolie

Ölmühle Solling Natuurlijke Fairtrade Kokosolie, 1 L

  • Koudgeperste kokosolie
  • Milde kokossmaak
  • Waardevolle ingrediënten
€ 16,99 (€ 16,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Tony's Chocolonely Tiny Mix

Tony's Chocolonely Tiny Mix, 900 g

  • Bevat 100 kleine Tony's
  • 10 verschillende soorten
  • Ideaal souvenirtje
€ 29,99 (€ 33,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Tony's Chocolonely Melkchocolade Pretzel Toffee 42%

Tony's Chocolonely Melkchocolade Pretzel Toffee 42%, 180 g

  • Gemaakt met knapperige stukjes pretzels
  • Zoete toffee crunch
  • 100% fairtrade en slaafvrij
€ 4,99 (€ 27,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Tony's Chocolonely Pure Chocolade Zeezout 51%

Tony's Chocolonely Pure Chocolade Zeezout 51%, 47 g

  • Heerlijke pure chocolade
  • Sterke, nootachtige smaak
  • 51% cacaogehalte
€ 1,89 (€ 40,21 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Original neapolitan

Manner Manner Original neapolitan, 18 (1.350 g)

  • Krokante wafels
  • Met de fijnste hazelnoot-cacaocrème
€ 25,49 (€ 18,88 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Tony's Chocolonely Melk Hazelnoot Crunch

Tony's Chocolonely Melk Hazelnoot Crunch, 180 g

  • Belgische melkchocolade
  • Fijne vulling
  • Met stukjes wafel en hazelnoot
€ 4,99 (€ 27,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Chocolademelk

Manner Chocolademelk, 450 g

  • Slechts 2 ingrediënten
  • Geniet warm of koud
  • Vegan, zonder gluten en lactose
€ 9,99 (€ 22,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Casali Schoko-Banane XL

Casali Schoko-​Banane XL, 22 g

  • Bar formaat
  • Geweldig om mee te nemen
  • Met echte bananenpulp
€ 0,99 (€ 45,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Knuspino

Manner Knuspino, Limoen (110 g)

  • Knapperig en kruimelig
  • 3 lagen wafel
  • 12 stuks per pak
€ 2,29 (€ 20,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Foursenses Thee Piramides Fairtrade Royal Earl Grey

TEEKANNE Foursenses Thee Piramides Fairtrade Royal Earl Grey, 20 piramidezakjes (45 g)

  • Grote bladeren
  • Met bergamot aroma
  • Verfijnd met korenbloembloesems
€ 4,79 (€ 106,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Casali Originele Chocolade Bananen

Casali Originele Chocolade Bananen, 48 stuks (600 g)

  • Met echt Chiquita-bananenmerk
  • Fruitig en zoet
  • Met een Fairtrade kwaliteitszegel
€ 14,99 (€ 24,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Wafel Hartjes

Manner Wafel Hartjes, Sinaasappelcrème (300 g)

  • Knapperige wafels
  • Omhuld met chocolade
€ 6,99 (€ 23,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Volkoren Wafels

Manner Volkoren Wafels, 300 (300 g)

  • 100% volkoren
  • 17% voedingsvezels
  • 30% minder suiker
€ 5,99 (€ 19,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Chocolade Brownie Wafels - Pak

Manner Chocolade Brownie Wafels -​ Pak, 4 Stuks (300 g)

  • Cacaowafel met cacaoroom
  • Ideaal voor koffie- en theepauzes
  • Bevat fairtrade cacao
€ 5,99 (€ 19,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Schoko Snack Mini's - Pak

Manner Schoko Snack Mini's -​ Pak, 3 Stuks (225 g)

  • Krokante, malse cacaowafel
  • Melk enn cacaoroom met stukjes biscuit
  • Pak van 3 met elk 10 stuks
€ 5,89 (€ 26,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Foursenses Thee Piramides - Fairtrade Highland Groene Thee

TEEKANNE Foursenses Thee Piramides -​ Fairtrade Highland Groene Thee, 20 Piramidezakjes (40 g)

  • Verfijnd met geurige rozenblaadjes
  • Grote bladeren
  • Met de hand geplukt
€ 4,79 (€ 119,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Tony's Greatest Bits

Tony's Chocolonely Tony's Greatest Bits, 180 g

  • Belgische melkchocolade
  • Krokant en zacht smeltend
  • Karamel, nougat, pretzels en amandelen
€ 4,99 (€ 27,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Törtchen - Hazelnootwafels

Manner Törtchen -​ Hazelnootwafels, 400 g

  • Extra crème
  • Knapperige wafels
  • Speciale cacaosmaak
€ 5,99 (€ 14,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zotter Schokoladen Mango Tango

Zotter Schokoladen Mango Tango, 70 g

  • Gevuld met mango en citroen ganache
  • Omhuld met pure chocolade
  • Niet alcoholisch
€ 4,39 (€ 62,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Chocolade Brownie Cakejes

Manner Chocolade Brownie Cakejes, 400 g

  • Dubbele chocolade
  • Veel extra cacaocrème
  • Krokante cacaowafels
€ 5,99 (€ 14,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cosmoveda Bio Instant Vanilla Chai Latte

Cosmoveda Bio Instant Vanilla Chai Latte, 180 g

  • Kruidenthee
  • Intens kruidig aroma
  • Speciaal geselecteerde kruiden
€ 6,99 (€ 38,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cosmoveda Bio Witte Kashmir Basmati Rijst

Cosmoveda Bio Witte Kashmir Basmati Rijst, 1 kg

  • Lange, lichte & heerlijk geurende granen
  • Biedt een bijzonder heerlijk nootachtig aroma na het koken
  • Uit India (Himalaya bergdalen)
€ 8,99 (€ 8,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Mozart Wafels

Manner Mozart Wafels, 300 g

  • Fijn aroma
  • Met amandelspijs
  • Pure chocolade
€ 6,99 (€ 23,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Manner Wachauer Wafel

Manner Wachauer Wafel, 29 g

  • Fijn aroma
  • Met hazelnootcrème
  • Handig formaat
€ 1,19 (€ 41,03 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cosmoveda Bio Grofgemalen Lavas

Cosmoveda Bio Grofgemalen Lavas, 70 g

  • Onmiskenbaar aroma
  • Ook bekend als maggiplant
  • Uit eigen fairtrade projecten
€ 10,99 (€ 157,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE Fairtrade Indiase Theemelange F.B.O.P

TEEKANNE Fairtrade Indiase Theemelange F.B.O.P, 250 g

  • Herkomst: Nilgiri en Darjeeling
  • Fijn en aromatisch
€ 6,99 (€ 27,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cosmoveda Bio Grofgemalen Tijm

Cosmoveda Bio Grofgemalen Tijm, 40 g

  • Intense smaak
  • Veelzijdig
  • Uit eigen fairtrade projecten
€ 3,79 (€ 94,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober