"Rainforest Alliance" gecertificeerde producten

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Rainforest Alliance: 23 artikelen

TEEKANNE Earl Grey Specialty Thee RFA

TEEKANNE Earl Grey Specialty Thee RFA, 40 theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (80 g)

  • Gearomatiseerde zwarte thee
  • Milde smaak
  • Met bergamotolie
€ 4,49 € 4,99 (€ 56,13 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE 8 kruiden

TEEKANNE 8 kruiden, 20 Theezakjes

  • Natuurlijke kruidenthee
  • 8 op elkaar afgestemde kruiden
  • Pittig-fris aroma
€ 2,24 € 2,49 (€ 56,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE Green Tea Lemon Specialty Thee RFA

TEEKANNE Green Tea Lemon Specialty Thee RFA, 20 theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (35 g)

  • Fijn, scherp aroma
  • Verfrissende geur
  • Met echte citroenschil
€ 2,69 € 2,99 (€ 76,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE IJsthee Framboos & Citroen

TEEKANNE IJsthee Framboos & Citroen, 18 dubbele kamerzakjes (45 g)

  • Voor koudwaterinfusie
  • Zonder calorieën en suiker
  • Frisse en fruitige smaak
€ 3,41 € 3,79 (€ 75,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

South African Rooibos Vanilla Specialty Thee RFA

TEEKANNE South African Rooibos Vanilla Specialty Thee RFA, 35 (35 g)

  • Cafeïne vrij
  • Zoet aroma
  • Met vanille-extract
€ 2,69 € 2,99 (€ 76,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE Fix Munt

TEEKANNE Fix Munt, 20 theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (45 g)

  • Intens aroma
  • Stimulerend en verfrissend
  • Met fijne Mitcham-munt
€ 2,15 € 2,39 (€ 47,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE Green Tea Peach Specialty Thee RFA

TEEKANNE Green Tea Peach Specialty Thee RFA, 20 theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (35 g)

  • Delicate perzikgeur
  • Met een natuurlijk aroma
  • Scherpe en zoete smaak
€ 2,69 € 2,99 (€ 76,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Foursenses Thee Piramides - Fairtrade Highland Groene Thee

TEEKANNE Foursenses Thee Piramides -​ Fairtrade Highland Groene Thee, 20 Piramidezakjes (40 g)

  • Verfijnd met geurige rozenblaadjes
  • Grote bladeren
  • Met de hand geplukt
€ 4,31 € 4,79 (€ 107,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE Gearomatiseerde Vruchtenthee

TEEKANNE Gearomatiseerde Vruchtenthee, 160 dubbele kamer zakjes (440 g)

  • Fruitig
  • Zongerijpt fruit
  • Fijne aardbei & frambozensmaak
€ 18,89 € 20,99 (€ 42,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE Fix Rozebottels

TEEKANNE Fix Rozebottels, 40 Theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (120 g)

  • Pittig en fruitig
  • Rozenbottels en hibiscus
  • Felrode infusie
€ 4,04 € 4,49 (€ 33,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE Teefix

TEEKANNE Teefix, 20 theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (35 g)

  • Populaire melange van zwarte thee
  • Sterk aroma
  • Uit Ceylon en andere herkomsten
€ 2,24 € 2,49 (€ 64,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE Fruitselectie

TEEKANNE Fruitselectie, 160 dubbelekamer zakjes (400 g)

  • Gemaakt van 9 zongerijpte vruchten
  • Smaakt warm & koud
  • Verfrissend fruitig
€ 14,39 € 15,99 (€ 35,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Theespecialiteiten Biologische Zuid-Afrikaanse Rooibos

TEEKANNE Theespecialiteiten Biologische Zuid-​Afrikaanse Rooibos, 18 theezakjes (36 g)

  • Cafeïne vrij
  • Delicaat zoet aroma
  • Ook populair bij kinderen
€ 2,69 € 2,99 (€ 74,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE Fairtrade Indiase Theemelange F.B.O.P

TEEKANNE Fairtrade Indiase Theemelange F.B.O.P, 250 g

  • Herkomst: Nilgiri en Darjeeling
  • Fijn en aromatisch
€ 6,29 € 6,99 (€ 25,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE 8 Vruchten

TEEKANNE 8 Vruchten, 60 (60 g)

  • Fruitige en frisse theesoorten
  • Verfijnd met hibiscus
  • Ook populair bij kinderen
€ 2,24 € 2,49 (€ 37,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

English Breakfast Specialty Thee - Biologisch, Fairtrade & RFA

TEEKANNE English Breakfast Specialty Thee -​ Biologisch, Fairtrade & RFA, 35 (35 g)

  • Sterke zwarte theemelange
  • Engelse ontbijtthee
  • Thee uit India en Afrika
€ 2,69 € 2,99 (€ 76,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE FixAppfel

TEEKANNE FixAppfel, 50 (50 g)

  • Bevat vitamine C
  • Aromatisch en fruitig
  • Met rozenbottels en hibiscus
€ 2,24 € 2,49 (€ 44,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE Russische Teefix

TEEKANNE Russische Teefix, 40 (40 g)

  • Zwarte thee melange
  • Vol en sterk aroma
  • Van Assam en andere provincies
€ 2,24 € 2,49 (€ 56,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE Gold Teefix

TEEKANNE Gold Teefix, 45 (40 g)

  • Milde zwarte theemelange
  • Fijn aroma
  • Van Ceylon en Assam
€ 2,24 € 2,49 (€ 56,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE FixMille Kamille

TEEKANNE FixMille Kamille, 20 theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (30 g)

  • Milde smaak
  • Rustgevend en heilzaam
  • Natuurlijke kamille bloemen
€ 2,24 € 2,49 (€ 74,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE FixFenchel Fennel

TEEKANNE FixFenchel Fennel, 20 theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (45 g)

  • Licht verteerbaar
  • Aromatisch zoet aroma
  • Gunstig voor de spijsvertering
€ 2,24 € 2,49 (€ 49,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Highland Green Tea Specialty Thee - Biologisch, Fairtrade en RFA

TEEKANNE Highland Green Tea Specialty Thee -​ Biologisch, Fairtrade en RFA, 35 (35 g)

  • Delicaat aroma
  • Exclusieve melange
  • Langzaam gegroeid
€ 2,69 € 2,99 (€ 76,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE 12 Kruiden

TEEKANNE 12 Kruiden , 160 Theezakjes

  • 100 % natuurlijk
  • Met citroenmelisse & rooibos
  • Frisheid van citroengras
€ 14,39 € 15,99 (€ 44,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober