GMO vrije-producten

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Zonder Genetische Modificatie (GMO Vrij): 1 - 30 van 35 artikelen

Steirerkraft Premium Stiermarkse Pompoenpitolie BGA

Steirerkraft Premium Stiermarkse Pompoenpitolie BGA, 1.000 ml

  • Met garantie van oorsprong
  • Zeer aromatisch, fijn nootachtig aroma
  • Ideaal als cadeau
€ 24,29 € 26,99 (€ 24,29 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Premium Biologische Stiermarkse Pompoenpitolie BGA

Steirerkraft Premium Biologische Stiermarkse Pompoenpitolie BGA, 1000 ml

  • 100% puur
  • Diep groene kleur
  • Gemaakt zonder GMOS
€ 29,69 € 32,99 (€ 29,69 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Steirerkraft Natuurlijke Pompoenpitten

Steirerkraft Natuurlijke Pompoenpitten, 200 g

  • 100% Stiermarkse pompoenpitten
  • Licht geroosterd
  • Ideaal als tussendoortje, koken of bakken
€ 3,15 € 3,59 (€ 15,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Recheis Glutenvrije Macaroni

Recheis Glutenvrije Macaroni, 400 g

  • Voedingsbewuste pasta
  • Geen gluten, geen ei
  • Licht verteerbaar en vegan
€ 2,52 € 2,89 (€ 6,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Recheis Glutenvrije Pasta - Fleckerl

Recheis Glutenvrije Pasta -​ Fleckerl, 400 g

  • Voedingsbewuste pasta
  • Geen gluten, geen ei
  • Licht verteerbaar en vegan
€ 2,52 € 2,89 (€ 6,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Premium Italiaanse Pasta - Groene Lasagne

Recheis Premium Italiaanse Pasta -​ Groene Lasagne, 250 g

  • Durumtarwegriesmeel en eieren
  • Voor snelle en creatieve gerechten
  • Lange houdbaarheid
€ 1,43 € 1,59 (€ 5,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Recheis Glutenvrije Pasta - Korte Vermicelli

Recheis Glutenvrije Pasta -​ Korte Vermicelli, 400 g

  • Voedingsbewuste keuken
  • Geen gluten, geen ei
  • Licht verteerbaar en vegan
€ 2,52 € 2,89 (€ 6,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Goldmarke "Sternchen" Kleine Pastasterren

Recheis Goldmarke "Sternchen" Kleine Pastasterren, 250 g

  • In 8 minuten klaar
  • 100% Oostenrijkse ingrediënten
  • Ideaal voor soepen, stoofschotels en salades
€ 1,44 € 1,69 (€ 5,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Recheis Premium Italiaanse Pasta - Gele Lasagne

Recheis Premium Italiaanse Pasta -​ Gele Lasagne, 250 g

  • Durumtarwegriesmeel en eieren
  • Lange houdbaarheid
€ 1,43 € 1,59 (€ 5,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Recheis Glutenvrije Dralli

Recheis Glutenvrije Dralli, 400 g

  • Voedingsbewuste keuken
  • Geen gluten en geen eieren
  • Licht verteerbaar en vegan
€ 2,52 € 2,89 (€ 6,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Recheis Glutenvrije Spaghetti

Recheis Glutenvrije Spaghetti, 400 g

  • Voedingsbewuste keuken
  • Geen gluten, geen ei
  • Licht verteerbaar en vegan
€ 2,52 € 2,89 (€ 6,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Recheis Goldmarke Elleboogjes

Recheis Goldmarke Elleboogjes, 500 g

  • Oostenrijkse eieren
  • Klassieke pasta
  • Snel genieten, weinig moeite
€ 2,34 € 2,69 (€ 4,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Recheis Goldmarke Nudelreis

Recheis Goldmarke Nudelreis, 250 g

  • Oostenrijkse eieren
  • Klassieke pasta
  • Snel genieten, weinig moeite
€ 1,43 € 1,59 (€ 5,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Steirerkraft Gemalen Pompoenpitten

Steirerkraft Gemalen Pompoenpitten, 200 g

  • Praktische consistentie
  • Heerlijke smaak
  • Voor zoete en hartige gerechten
€ 4,05 € 4,59 (€ 20,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Recheis Goldmarke Fadennudeln

Recheis Goldmarke Fadennudeln, 500 g

  • Oostenrijkse eieren
  • Klassieke pasta
  • Snel genieten, weinig moeite
€ 2,34 € 2,69 (€ 4,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Recheis Goldmarke Spaghetti N° 5

Recheis Goldmarke Spaghetti N° 5, 500 g

  • Oostenrijkse eieren
  • Klassieke pasta
  • Snel genieten, weinig moeite
€ 2,43 € 2,79 (€ 4,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 20. oktober

Recheis Goldmarke Bandnudeln

Recheis Goldmarke Bandnudeln, 500 g

  • Oostenrijkse eieren
  • Klassieke pasta
  • Snel genieten, weinig moeite
€ 2,34 € 2,69 (€ 4,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Recheis Pasta Nesten - Fijn N° 3

Recheis Pasta Nesten -​ Fijn N° 3, 400 g

  • Stevige bite
  • 100% Oostenrijkse ingrediënten
  • Ideaal voor een snelle en creatieve gerechten
€ 2,34 € 2,69 (€ 5,85 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Recheis Goldmarke Dralli

Recheis Goldmarke Dralli, Dralli (500 g)

  • Oostenrijkse eieren
  • Klassieke pasta
  • Snel genieten, weinig moeite
€ 2,34 € 2,69 (€ 4,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Recheis Goldmarke Mini Dralli

Recheis Goldmarke Mini Dralli, 500 g

  • Snel klaar
  • Kindvriendelijk
  • Ideaal als hoofdgerecht & bijgerecht
€ 2,34 € 2,69 (€ 4,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Recheis Goldmarke Hohlnudeln

Recheis Goldmarke Hohlnudeln, 500 g

  • Oostenrijkse eieren
  • Klassieke pasta
  • Snel genieten, weinig moeite
€ 2,34 € 2,69 (€ 4,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Recheis Pasta Nesten - Breed N° 7

Recheis Pasta Nesten -​ Breed N° 7, 400 g

  • Stevige bite en romig mals
  • 100% Oostenrijkse ingrediënten
  • Ideaal voor een snel en creatief gerecht
€ 2,34 € 2,69 (€ 5,85 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Recheis Kleurrijke Rollini

Recheis Kleurrijke Rollini, 500 g

  • Oostenrijkse eieren
  • Klassieke pasta
  • Snel genieten, weinig moeite
€ 2,34 € 2,69 (€ 4,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Recheis Goldmarke Eierpasta - Vlechten

Recheis Goldmarke Eierpasta -​ Vlechten, 500 g

  • Heerlijke smaak
  • Ook ideaal voor pastasalades
  • Met Oostenrijkse eieren
€ 2,34 € 2,69 (€ 4,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Recheis Goldmarke Linguine N°8

Recheis Goldmarke Linguine N°8, 500 g

  • Oostenrijkse eieren
  • Klassieke pasta
  • Snel genieten, weinig moeite
€ 2,34 € 2,69 (€ 4,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Don Antonio Tomatensaus - Al Basilico

Don Antonio Tomatensaus -​ Al Basilico, 480 ml

  • Met verse basilicum
  • Geurig en aromatisch
  • Voor eenvoudige pastagerechten
€ 6,21 € 6,99 (€ 12,94 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Recheis Goldmarke Spaghettini N° 3

Recheis Goldmarke Spaghettini N° 3, 500 g

  • Oostenrijkse eieren
  • Klassieke pasta
  • Snel genieten, weinig moeite
€ 2,42 € 2,69 (€ 4,84 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Stiermarkse Biologische Premium Appel Balsamico Azijn

Steirerkraft Stiermarkse Biologische Premium Appel Balsamico Azijn, 250 ml

  • Unieke smaak
  • Ideaal voor salades
€ 7,20 € 8,09 (€ 28,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Bake Affair Barbecue Brood & Stokbrood

Bake Affair Barbecue Brood & Stokbrood, 670 g

  • Voor de barbecue of het kampvuur
  • 100% Oostenrijks meel
  • Snel & gemakkelijk te gebruiken
€ 7,19 € 7,99 (€ 10,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Calvi Tonijnpaté

Calvi Tonijnpaté, 200 g

  • 75% tonijn
  • Geraffineerd met olijven
  • Uit Italië
€ 12,51 € 13,99 (€ 62,55 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober