Casali Originele Chocolade Bananen, 24 stuks (300 g)

Een licht en lekker tussendoortje!

€ 7,99

(€ 26,63 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 24 stuks

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Met echt Chiquita-bananenmerk
  • Fruitig en zoet
  • Met een Fairtrade kwaliteitszegel

Vaak samen gekocht met Casali Schoko-Banane XL, 22 g

Casali Originele Chocolade Bananen, 24 stuks (300 g) € 7,99 (€ 26,63 / kg)
Casali Schoko-Banane XL, 22 g € 0,99 (€ 45,00 / kg)
Totaalprijs: € 8,98
Beschrijving

Een laagje knapperige chocolade aan de buitenkant en een vulling van fruitig Chiquita-bananenschuim aan de binnenkant - dat zijn de heerlijke chocoladebananen van Casali. Of je het wilt snacken of cadeau wilt geven, dit snoepje is populair bij jong en oud.

Allergenen:

Bevat glutenbevattende granen en daarvan gemaakte producten, melk en melkproducten (inclusief lactose) en sojabonen en sojaproducten.

Art. nr.: MA-1282
Inhoud: 300 g
EAN: 9000332812822
Producentnummer: 1282
Merken: Casali
Certificeringen: Fairtrade
Oorsprong: Oostenrijk
Kan sporen bevatten van: A - gluten, F - sojabonen, G - melk
Ingrediënten

suiker, glucose-fructosestroop, Cacaomassa, cacaoboter, bananenpulp (8% in schuim), sorbitol (E420)[4], gelatine, agar-agar[5], citroenzuur (E330)[1], aroma, lecithine (soja)[3], curcumine (E100)[2], tarwezetmeel

  1. Zuurmiddel
  2. kleurstoffen
  3. Emulgatoren
  4. Bevochtiger
  5. Geleermiddel
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1620 / 387 kj / kcal
Vet 12 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 7,2 g
Koolhydraten 67 g
  waarvan Suiker 53 g
Eiwitten 1,8 g
Zout 0,02 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Josef Manner & Comp AG, Wilhelminenstraße 6, 1170 , Wien, Oostenrijk, josef.manner.com/de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Casali Originele Chocolade Bananen

8 recensies in andere talen

4,5 van 5 sterren
5 Sterren
7 (70%)
4 Sterren
1 (10%)
3 Sterren
2 (20%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

10 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 8 recensies in een andere talen.