English Tea Shop Biologische Wintertee Sometimes in Winter - Limited Edition, 20 Theezakjes (40 g)

Perfect voor de koude en ijzige wintertijd

€ 4,49

(€ 112,25 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 Theezakjes

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Fairtrade
  • Met Ceylon kaneel
  • Verfijnd met kokos

Vaak samen gekocht met Manner Weinbeisser Koekjes, 180 g

English Tea Shop Biologische Wintertee Sometimes in Winter - Limited Edition, 20 Theezakjes (40 g) € 4,49 (€ 112,25 / kg)
Manner Weinbeisser Koekjes, 180 g € 2,69 (€ 14,94 / kg)
Totaalprijs: € 7,18
Beschrijving

Deze heerlijke mix van zwarte thee is verfijnd met Ceylon kaneel en een vleugje kokos. Edele specerijen zoals kardemom, kurkuma en gember geven de thee zijn mild kruidige smaak. Cacao rondt de smaak heerlijk af en maakt de thee een perfecte metgezel voor de koude en donkere wintermaanden.

Bijzonder duurzaam:
De Fairtrade thee smaakt niet alleen heerlijk, maar is ook plasticvrij verpakt! Zelfs de theezakjes zijn composteerbaar en worden geleverd zonder metalen clips.

Opmerking
Let op: de thee bevat cafeïne.

Art. nr.: ETS-63247
Inhoud: 40 g
EAN: 680275063247
Producentnummer: 63247
Merken: English Tea Shop
Thee: theezakje
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label, Fairtrade
Soort voeding: veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij, Koosjer
Weektijd: 3 Minuten, 4 Minuten
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Cafeïnehoudend, Zonder gluten, Zonder plastic
Ingrediënten

43 % schwarzer Tee[1], 18,5 % kaneel[1], 14 % cacao[1], 8 % geroosterde kokosnoot[1], 6 % gember[1], 4 % kurkuma (curcuma longa)[1], 3 % kruidnagel[1], 2 % kardemom (elettaria cardamomum)[1], 1 % peper[1], 0,5 % Hibiscus[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Royal Nature GmbH & Co KG, Langenscheid 2-6, 58553, Halver, Duitsland, www.royal-nature.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor English Tea Shop Biologische Wintertee Sometimes in Winter - Limited Edition

1 recensie in een andere taal

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal