Sappen van Alnavit

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Sappen: 11 artikelen

Alnavit Biologisch Duindoornsap

Alnavit Biologisch Duindoornsap, 330 ml

  • Romig moedersap met vruchtenpulp
  • Intens zure en fruitige smaak
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 4,65 € 5,19 (€ 14,09 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnavit Biologisch Gembersap

Alnavit Biologisch Gembersap, 200 ml

  • 97 % pure gember
  • Veganistisch & natuurlijk troebel
  • Veelzijdig in gebruik
€ 4,70 € 5,29 (€ 23,50 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnavit Biologisch Cranberrysap

Alnavit Biologisch Cranberrysap, 330 ml

  • 100% veenbessen uit Canada
  • Natuurlijk & veganistisch
  • Rode kleur door polyfenolen
€ 4,94 € 5,49 (€ 14,97 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnavit Biologisch Granaatappelsap

Alnavit Biologisch Granaatappelsap, 330 ml

  • Direct geperst met zaden
  • Intens donkere kleur door polyfenolen
  • Natuurlijk wrang en fruitig
€ 3,59 € 3,99 (€ 10,88 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Alnavit Biologische Acerola

Alnavit Biologische Acerola, 330 ml

  • 100% fruit, zonder toevoegingen
  • Natuurlijk vitamine C-gehalte
  • Fruitige, pittige smaak
€ 3,51 € 3,99 (€ 10,64 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnavit Biologisch Gember Kurkuma Sap

Alnavit Biologisch Gember Kurkuma Sap, 200 ml

  • Aangename kruidige smaak
  • Veganistisch & natuurlijk troebel
  • Veelzijdig in gebruik
€ 5,00 € 5,59 (€ 25,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnavit Biologisch Vlierbessensap

Alnavit Biologisch Vlierbessensap, 330 ml

  • 100 % vlierbessensap
  • Natuurlijk mangaangehalte
  • Bijzonder lekker warm
€ 3,95 € 4,39 (€ 11,97 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnavit Biologisch Aronia Sap

Alnavit Biologisch Aronia Sap, 330 ml

  • 100% Aronia-moedersap
  • Krachtige, licht zure smaak
  • Zonder kunstmatige toevoegingen
€ 2,98 € 3,39 (€ 9,03 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnavit Biologisch Zure Kersensap

Alnavit Biologisch Zure Kersensap, 330 ml

  • 100 % zure kersen-moedersap
  • Zonder toevoegingen, puur natuur
  • Fruitige, volle smaak
€ 4,09 € 4,59 (€ 12,39 / L)

Tijdelijk niet leverbaar

Alnavit Biologisch Aloë Vera Directsap

Alnavit Biologisch Aloë Vera Directsap, 330 ml

  • 100% aloëverasap
  • Met de hand geschild & puur
  • Veganistisch & zonder toevoegingen
€ 6,52 € 7,29 (€ 19,76 / L)

Bezorging uiterlijk op 22. oktober

Alnavit Glutenvrij Biologisch Zwarte Bessensap

Alnavit Glutenvrij Biologisch Zwarte Bessensap, 330 ml

  • Bevat natuurlijke vitamine C
  • 100 % zwarte bessenmoedersap
  • Sterk, fruitig & veganistisch
€ 4,23 € 4,79 (€ 12,82 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober