Snoep & koekjes van Alnavit

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Snoep & koekjes: 10 artikelen

Alnavit Biologische Amandelkoekjes

Alnavit Biologische Amandelkoekjes, 150 g

  • 55 % fijne marsepein
  • Omhuld met pure chocolade
  • Marsepein & chocolade
€ 4,31 € 4,79 (€ 28,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnavit Biologische Amandel Kokos Koekjes

Alnavit Biologische Amandel Kokos Koekjes, 125 g

  • Alleen met kokosbloesemsuiker
  • Geraffineerd met amandelen & kokos
  • Glutenvrij & veganistisch
€ 3,00 € 3,39 (€ 24,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnavit Biologische Haverkoekjes

Alnavit Biologische Haverkoekjes, 125 g

  • Meer dan 50 % volkoren haver
  • Slechts vijf natuurlijke ingrediënten
  • Knapperig, veganistisch & glutenvrij
€ 2,34 € 2,69 (€ 18,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnavit Biologische Citroenkrullen

Alnavit Biologische Citroenkrullen, 125 g

  • Met een fijne citroensmaak
  • Kruimelige consistentie
  • Glutenvrije theekoekjes
€ 2,34 € 2,69 (€ 18,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnavit Biologische Cacao - Hennepkoekjes

Alnavit Biologische Cacao -​ Hennepkoekjes, 125 g

  • Met hennep & maca
  • Gezoet met kokosbloesemsuiker
  • Glutenvrij
€ 3,20 € 3,59 (€ 25,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnavit Biologische Boterkoekjes

Alnavit Biologische Boterkoekjes, 100 g

  • Met 15% echte boter
  • Klassieke boterkoekjessmaak
  • Glutenvrij & knapperig
€ 2,90 € 3,29 (€ 29,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnavit Biologische Nussecken

Alnavit Biologische Nussecken, 150 g

  • Met geroosterde hazelnoten
  • Geniet glutenvrij & lactosevrij
  • In een praktische dubbelverpakking
€ 4,49 € 4,99 (€ 29,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnavit Biologische Mini Dubbele Koekjes

Alnavit Biologische Mini Dubbele Koekjes, 125 g

  • Met romige cacaovulling
  • Glutenvrij & veganistisch
  • Praktisch geportioneerd
€ 3,55 € 3,99 (€ 28,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnavit Biologische Chocolade-Haverreep

Alnavit Biologische Chocolade-​Haverreep, 50 g

  • Gebakken met glutenvrije volkoren haver
  • Met chocolade chips & cashewnoten
  • Ideaal voor onderweg & voor het sporten
€ 1,75 € 1,99 (€ 35,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Alnavit Biologische Chocoladekoekjes

Alnavit Biologische Chocoladekoekjes, 125 g

  • Glutenvrije koekjes verwennerij
  • 23 % pure chocolade
  • Met knapperige cashewnoten
€ 3,16 € 3,59 (€ 25,28 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober