Alnavit Biologisch Aloë Vera Directsap, 330 ml

Plantensap met karakter

€ 6,52 € 7,29 -11%

(€ 19,76 / L, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 330 ml

Op voorraad vanaf 19. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 22. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • 100% aloëverasap
  • Met de hand geschild & puur
  • Veganistisch & zonder toevoegingen

Vaak samen gekocht met Alnavit Biologisch Gember Kurkuma Sap, 200 ml

Alnavit Biologisch Aloë Vera Directsap, 330 ml € 6,52 (€ 19,76 / L)
Alnavit Biologisch Gember Kurkuma Sap, 200 ml € 5,00 (€ 25,00 / L)
Totaalprijs: € 11,52
Beschrijving

Puur, krachtig en van hoge kwaliteit: het aloëveramoedersap wordt gewonnen uit met de hand gesneden bladfilets en zorgvuldig verwerkt. Ideaal voor dagelijkse drankjes of smoothies. Geniet er puur van of meng het met vruchtensap – bijvoorbeeld in een ontbijtsmoothie.

Art. nr.: MM-200054
Inhoud: 330 ml
EAN: 42278900
Producentnummer: 200054
Merken: Alnavit
Certificeringen: Biologisch gecertificeerd volgens de EC biologische verordening
Soort voeding: veganistisch, vegetarisch
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

100 % aloë vera (alloë barbadensis) sap[1]

  1. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 ml
Energie 8 / 2 kj / kcal
Vet 0,5 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,1 g
Koolhydraten 0,5 g
  waarvan Suiker 0,5 g
Eiwitten 0,5 g
Zout 0,01 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Alnavit GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, information@alnavit.com, www.alnavit.de/impressum

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Alnavit Biologisch Aloë Vera Directsap

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder