Alnavit Glutenvrij Biologisch Zwarte Bessensap, 330 ml

Bessenfrisheid met natuurlijke vitamine C

€ 4,23 € 4,79 -12%

(€ 12,82 / L, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 330 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Bevat natuurlijke vitamine C
  • 100 % zwarte bessenmoedersap
  • Sterk, fruitig & veganistisch

Vaak samen gekocht met Alnavit Biologisch Vlierbessensap, 330 ml

Alnavit Glutenvrij Biologisch Zwarte Bessensap, 330 ml € 4,23 (€ 12,82 / L)
Alnavit Biologisch Vlierbessensap, 330 ml € 3,95 (€ 11,97 / L)
Totaalprijs: € 8,18
Beschrijving

Dit intense, dieprode moedersap is gemaakt van 100% zwarte bessen. Door de zachte verwerking blijven de smaak en vitamine C behouden. Natuurlijk gezoet door het fruit zelf. Geniet puur, verdund of als ingrediënt in mixdrankjes, sauzen en desserts.

Art. nr.: MM-200075
Inhoud: 330 ml
EAN: 42279006
Producentnummer: 200075
Merken: Alnavit
Certificeringen: Biologisch gecertificeerd volgens de EC biologische verordening
Soort voeding: veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder gluten
Ingrediënten

100 % zwarte bessen sap[1]

  1. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 ml
Energie 142 / 34 kj / kcal
Vet 0,5 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,1 g
Koolhydraten 8 g
  waarvan Suiker 7,5 g
Eiwitten 0,5 g
Zout 0,01 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Alnavit GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, information@alnavit.com, www.alnavit.de/impressum

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Alnavit Glutenvrij Biologisch Zwarte Bessensap

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder