Kwadratuur van de Cirkel van Zotter Schokoladen

Met Kwadratuur van de Cirkel presenteert Zotter Schokoladen nieuwe pralines zonder suiker om zo nieuwe suikertrends te introduceren. Kwadratuur van de Cirkel beperkt zich niet alleen tot cacao en suiker, maar volgt nieuwe suikertrends: van suikervrij tot opwindende suikeralternatieven zoals dadelsuiker, erytritol en kokosbloesemsuiker.

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Kwadratuur van de Cirkel: 10 artikelen

Bio Quadratur des Kreises - 100% Pure Chocolade zonder Suiker

Zotter Schokoladen Bio Quadratur des Kreises -​ 100% Pure Chocolade zonder Suiker, 70 g

  • Krachtig en bitter
  • Fijn smaakprofiel
  • Vegan
€ 4,39 (€ 62,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

 Quadratur des Kreises  - 70% / 30% Melkchocolade zonder Toegevoegde Suikers

Zotter Schokoladen Quadratur des Kreises -​ 70% / 30% Melkchocolade zonder Toegevoegde Suikers, 70 g

  • Licht bitter met een vleugje melkchocolade
  • Gemaakt met 30% biologische bergmelk
  • 70% cacao
€ 4,39 (€ 62,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bio Quadratur des Kreises - 75% Pure Chocolade met Erythritol

Zotter Schokoladen Bio Quadratur des Kreises -​ 75% Pure Chocolade met Erythritol, 70 g

  • Veganistisch
  • Gezoet met erythritol
  • Intense walnotensmaak
€ 4,39 (€ 62,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Quadratur des Kreises 50% Melkchocolade met Dadelsuiker

Zotter Schokoladen Biologische Quadratur des Kreises 50% Melkchocolade met Dadelsuiker, 70 g

  • Lichte karamelsmaak
  • Gezoet met een trendy alternatief voor suiker
€ 4,39 (€ 62,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 20. oktober

Quadratur des Kreises  - Kokosnoot met Wilde Bessen en Dadelsuiker

Zotter Schokoladen Quadratur des Kreises -​ Kokosnoot met Wilde Bessen en Dadelsuiker, 70 g

  • Met kokoscouverture
  • Vegan
€ 4,39 (€ 62,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Quadratur des Kreises - Cashew met Ahornsuiker

Zotter Schokoladen Biologische Quadratur des Kreises -​ Cashew met Ahornsuiker, 70 g

  • Gemaakt met fijne cacaobonen
  • Aangenaam zoet
€ 4,39 (€ 62,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Quadratur des Kreises - 70% Pure Chocolade met Ahornsuiker

Zotter Schokoladen Quadratur des Kreises -​ 70% Pure Chocolade met Ahornsuiker, 70 g

  • 70% cacao
  • Subtiel fruitige tonen
  • Vegan
€ 4,39 (€ 62,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Quadratur des Kreises - Kokoskaramel met Kokosbloesemsuiker

Zotter Schokoladen Quadratur des Kreises -​ Kokoskaramel met Kokosbloesemsuiker, 70 g

  • Uitgesproken kokosnoot karakter
  • Fijne karamelnuances
  • Vegan
€ 4,39 (€ 62,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Quadratur des Kreises 5% pure chocolade met dadelsuiker

Zotter Schokoladen Biologische Quadratur des Kreises 5% pure chocolade met dadelsuiker, 70 g

  • Vegan recept
  • Fijne taart
  • Met karamelsmaak
€ 4,39 (€ 62,71 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische "Quadratur des Kreisesl" Kokosnoot Mango Havermout Zonder Toegevoegde Suiker

Zotter Schokoladen Biologische "Quadratur des Kreisesl" Kokosnoot Mango Havermout Zonder Toegevoegde Suiker, 70 g

  • Vegan recept
  • Zoet alleen van fruit en haver
  • Homogene textuur, smelt op de tong
€ 4,99 (€ 71,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober