edelhart & zart van Zotter Schokolade

Edelhard als pure chocolade & zacht als zelfgemaakte nougat

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen
Filters

edelhart & zart: 4 artikelen

Bio edelhart & zart Witte Chocolade + Macadamia / Passievrucht

Zotter Schokoladen Bio edelhart & zart Witte Chocolade + Macadamia / Passievrucht, 70 g

  • Zachte chocoladeverwennerij
  • Met macadamianougat
  • Verfijnd met passievrucht & citroen
€ 4,99 (€ 71,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bio edelhart & zart Pure Chocolade + Cashew / Framboos

Zotter Schokoladen Bio edelhart & zart Pure Chocolade + Cashew / Framboos, 70 g

  • Pure pure chocolade
  • Fruitige tonen
  • Verfijnd met cashewnoga
€ 4,99 (€ 71,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bio edelhart & zart Karamelreep + Amandel / Citroen / Zout

Zotter Schokoladen Bio edelhart & zart Karamelreep + Amandel / Citroen / Zout, 70 g

  • Zoet-hartige smaak
  • Knapperige amandelen & citroen
  • Onweerstaanbaar genieten
€ 4,99 (€ 71,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische edelhart & zart Melkchocolade + Hazelnoot / Sinaasappel / Kaneel

Zotter Schokoladen Biologische edelhart & zart Melkchocolade + Hazelnoot / Sinaasappel / Kaneel, 70 g

  • Zachte melkchocolade
  • Fruitige sinaasappelsmaak
  • Een vleugje verfijnde kaneel
€ 4,99 (€ 71,29 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober