Onmiskenbare traktaties van Zotter chocolade

Ontdek de buitengewone smaken van Zotter's biologische chocolade, bean-to-bar en fair-trade!

Per categorie shoppen

Stijlvol, rond & kleurrijk

Ontdek Mitzi Blue
Marken / Zotter Schokolade
      • placeholder
      • placeholder
      • placeholder
      • placeholder

        Filteren & Sorteren

        Prijzen Highlights Certificeringen Soort voeding
        Filters

        Zotter Schokolade: 1 - 30 van 354 artikelen

        Zotter Schokoladen Labooko Nicaragua 50%

        Zotter Schokoladen Labooko Nicaragua 50%, 70 g

        • Melk-romig
        • Een meesterwerk
        • 50% cacao
        € 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Bio Quadratur des Kreises - 100% Pure Chocolade zonder Suiker

        Zotter Schokoladen Bio Quadratur des Kreises -​ 100% Pure Chocolade zonder Suiker, 70 g

        • Krachtig en bitter
        • Fijn smaakprofiel
        • Vegan
        € 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

         Quadratur des Kreises  - 70% / 30% Melkchocolade zonder Toegevoegde Suikers

        Zotter Schokoladen Quadratur des Kreises -​ 70% / 30% Melkchocolade zonder Toegevoegde Suikers, 70 g

        • Licht bitter met een vleugje melkchocolade
        • Gemaakt met 30% biologische bergmelk
        • 70% cacao
        € 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Bio Quadratur des Kreises - 75% Pure Chocolade met Erythritol

        Zotter Schokoladen Bio Quadratur des Kreises -​ 75% Pure Chocolade met Erythritol, 70 g

        • Veganistisch
        • Gezoet met erythritol
        • Intense walnotensmaak
        € 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Zotter Schokoladen Labooko 100% Madagaskar

        Zotter Schokoladen Labooko 100% Madagaskar, 65 g

        • Lichte aardse en koffieachtige smaakaccenten
        • Geroosterde noten en houtnoot
        • Intense bessen nuances
        € 3,87 € 4,39 (€ 59,54 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Biologische Gloeilampen Pure Chocolade 60%

        Zotter Schokoladen Biologische Gloeilampen Pure Chocolade 60%, 130 g

        • Delicate, zoetige smaak
        • Gezoet met ruwe rietsuiker
        • Zonder vreemde vetten
        € 6,29 € 6,99 (€ 48,38 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Zotter Schokoladen Labooko "70% / 30% cacao melkchocolade"

        Zotter Schokoladen Labooko "70% / 30% cacao melkchocolade", 65 g

        • Zonder toegevoegde suiker
        • Verfijnd met echte vanille
        • Heerlijk alternatief voor melkchocolade
        € 3,87 € 4,39 (€ 59,54 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 20. oktober

        Zotter Schokoladen Biologische Gezouten Karamel

        Zotter Schokoladen Biologische Gezouten Karamel, 70 g

        • Alcoholvrij & glutenvrij
        • Een perfecte combinatie
        • Verfijnd met amandelnougat
        € 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Zotter Schokoladen Biologische Walnoot Marsepein

        Zotter Schokoladen Biologische Walnoot Marsepein, 70 g

        • Ambachtelijk gemaakt
        • Gemengd met rum
        • 50% cacao
        € 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Biologische Labooko 80% / 20% Cacao Melkreep Extra Puur

        Zotter Schokoladen Biologische Labooko 80% / 20% Cacao Melkreep Extra Puur , 65 g

        • Zonder suiker
        • Nootachtige melkachtige smaak
        • Intense geur
        € 3,87 € 4,39 (€ 59,54 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 20. oktober

        Biologisch Heidelbeeren auf Zitronencreme

        Zotter Schokoladen Biologisch Heidelbeeren auf Zitronencreme, 70 g

        • Met veel verse bosbessen
        • Omhuld met pure chocolade
        • Ambachtelijk gemaakt
        € 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Zotter Schokoladen Biologische Choco Nougat Hazelnoot

        Zotter Schokoladen Biologische Choco Nougat Hazelnoot, 130 g

        • Een vleugje vanille
        • Gezoet door rietsuiker
        • Vegan
        € 5,13 € 5,79 (€ 39,46 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Zotter Schokoladen Klassieke Pure Chocolade

        Zotter Schokoladen Klassieke Pure Chocolade, 70 g

        • 70% biologische cacao
        • Gemaakt met ruwe rietsuiker
        € 3,59 € 3,99 (€ 51,29 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Zotter Schokoladen Labooko 100% Maya Cacao

        Zotter Schokoladen Labooko 100% Maya Cacao, 65 g

        • Met cacao uit Belize en Guatemala
        • Bessen en kersen aroma
        • Nootachtige en krachtige smaak
        € 3,87 € 4,39 (€ 59,54 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Zotter Schokoladen Biologische Gloeilampen Mix

        Zotter Schokoladen Biologische Gloeilampen Mix, 130 g

        • 6 verschillende soorten
        • Natuurlijke kleur van bessen
        • Veelzijdig
        € 6,29 € 6,99 (€ 48,38 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Zotter Schokoladen Mango Tango

        Zotter Schokoladen Mango Tango, 70 g

        • Gevuld met mango en citroen ganache
        • Omhuld met pure chocolade
        • Niet alcoholisch
        € 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Biologische Drinkchocolade - Voor Kinderen

        Zotter Schokoladen Biologische Drinkchocolade -​ Voor Kinderen, 110 g

        • 5 verschillende smaken
        • Elke reep bevat 22 g
        • Kindvriendelijke smaken
        € 6,66 € 7,49 (€ 60,55 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Zotter Schokoladen Biologische Espresso Macchiato

        Zotter Schokoladen Biologische Espresso Macchiato, 70 g

        • Niet alcoholisch
        • Met een lichtzoete koffieganache
        • Van biologische landbouw
        € 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Quadratur des Kreises  - Kokosnoot met Wilde Bessen en Dadelsuiker

        Zotter Schokoladen Quadratur des Kreises -​ Kokosnoot met Wilde Bessen en Dadelsuiker, 70 g

        • Met kokoscouverture
        • Vegan
        € 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Zotter Schokoladen Labooko 75% Madagaskar

        Zotter Schokoladen Labooko 75% Madagaskar, 70 g

        • Biologisch en Fairtrade
        • 22 uur concheertijd
        • 75% cacaogehalte
        € 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Zotter Schokoladen Frambozen

        Zotter Schokoladen Frambozen, 70 g

        • Hartig en fruitig
        • Verfijnd met witte chocolade
        • Zonder kleur- en smaakstoffen
        € 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Biologisch Süße Grüße aus Niederösterreich

        Zotter Schokoladen Biologisch Süße Grüße aus Niederösterreich, 70 g

        • Donkere melkchocolade
        • Met kersencrème & amandelnougat
        • Heerlijke gekarameliseerde blauwe maanzaadjes
        € 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Zotter Schokoladen Biologische Mitzi Blue "Liebeshimmel

        Zotter Schokoladen Biologische Mitzi Blue "Liebeshimmel, 70 g

        • Voor dat tintelende gevoel in de maag
        • Met rode frambozenhart
        • Korenbloem decoratie
        € 2,79 € 3,99 (€ 39,86 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Zotter Schokoladen Biologische BASiC Gloeilampen Koffie

        Zotter Schokoladen Biologische BASiC Gloeilampen Koffie, 130 g

        • Gemaakt van Fairtrade koffie
        • Met echte cacaoboter
        • Smelt gemakkelijk
        € 6,29 € 6,99 (€ 48,38 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Zotter Schokoladen Biologische Mandarijn - Matcha - Kokos

        Zotter Schokoladen Biologische Mandarijn -​ Matcha -​ Kokos, 70 g

        • Gevuld met 3 lagen
        • Spannend en afwisselend
        • Met gekarameliseerde kokosvlokken
        € 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Zotter Schokoladen Biologische Marillenwalzer

        Zotter Schokoladen Biologische Marillenwalzer, 70 g

        • Alcoholisch
        • Biologisch en Fairtrade
        • Ambachtelijk gemaakt
        € 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Zotter Schokoladen Biologische Pure Chocolademousse

        Zotter Schokoladen Biologische Pure Chocolademousse, 70 g

        • Met maar liefst 80% cacao
        • Sterk van smaak
        • Zachte vulling
        € 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Zotter Schokoladen Biologisch Happy Birthday

        Zotter Schokoladen Biologisch Happy Birthday, 70 g

        • Donkere melkchocolade
        • Amandel-nougatvulling
        • Met knapperige amandelbros
        € 3,95 € 4,39 (€ 56,43 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Zotter Schokoladen Bolivia 90% Pure Chocolade

        Zotter Schokoladen Bolivia 90% Pure Chocolade, 65 g

        • Pure chocolade
        • Cacao uit Bolivia
        • Gemaakt van zeldzame cacao
        € 3,87 € 4,39 (€ 59,54 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Zotter Schokoladen Papaver en Kersen

        Zotter Schokoladen Papaver en Kersen, 70 g

        • Ambachtelijk gemaakt
        • Biologisch
        • Amandel-nougatvulling
        € 3,87 € 4,39 (€ 55,29 / kg)

        Bezorging uiterlijk op 09. oktober

        Zotter maakt een enorm assortiment van de beste biologische en eerlijke kwaliteit chocolades in een breed scala aan klassieke en exotische smaken! Of je nu op zoek bent naar veganistische chocolaatjes, met chocolade bedekt fruit of noten, pure chocolaatjes met fruitsmaak, chocolaatjes gezoet met trendy suikeralternatieven of chocolaatjes gemaakt met wilde en gekke ingrediënten - je vindt hier precies wat je zoekt!

        De chocoladecollectie van Zotter omvatten balleros, met chocolade bedekt fruit en noten, bakcouverture, smeuïge chocoladepasta's, seizoensgebonden handgeschepte repen, chocoladerepen met fruitsmaak, chocolaatjes met noten, drinkchocolade en koffie, pure Labooko repen, Mitzi Blue chocoladeschijven, Nashido gevulde chocoladerepen, en nog veel meer!