Cold & Fresh Biologisch van TEEKANNE

DIY ijsthee in biologische kwaliteit voor koud zetten

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen
Filters

Cold & Fresh: 4 artikelen

TEEKANNE Cold & Fresh Organic Lemon and Mint

TEEKANNE Cold & Fresh Organic Lemon and Mint, 15 Theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (41 g)

  • Citrussmaak met een vleugje munt
  • Zoetigheid van zoete bladeren
  • 15 zakjes voor koude infusies
€ 3,49 (€ 85,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cold & Fresh Organic Peach and Passionfruit

TEEKANNE Cold & Fresh Organic Peach and Passionfruit , 15 Theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (45 g)

  • Fruitig-exotische smaak
  • Zoetheid van zoete bladeren
  • 15 theezakjes voor koude infusies
€ 3,49 (€ 77,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cold & Fresh Organic Grapefruit, Mint and Ginger

TEEKANNE Cold & Fresh Organic Grapefruit, Mint and Ginger, 15 Theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (41,25 g)

  • Fruitige en frisse smaak
  • 15 zakjes
  • Gezoet met stevia bladeren
€ 3,49 (€ 84,61 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

TEEKANNE Cold & Fresh Organic Orange and Rosemary

TEEKANNE Cold & Fresh Organic Orange and Rosemary, 15 Theezakjes met dubbelgevouwen theekamers (41 g)

  • Fruitige mediterrane smaken
  • Zoetheid van zoete bladeren
  • 15 theezakjes voor koude infusies
€ 3,49 (€ 85,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober