Zotter Schokoladen Biologische Frambozenkaramel met Vruchtennougat, 70 g

Zachte chocolade met fruitige accenten

Nieuw!

€ 4,99

(€ 71,29 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Pure melkchocolade
  • Met frambozenkaramel & fruitnougat
  • Verfrissend fruitig

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Quadratur des Kreises l - 70% / 30% Melkchocolade zonder Toegevoegde Suikers, 70 g

Zotter Schokoladen Biologische Frambozenkaramel met Vruchtennougat, 70 g € 4,99 (€ 71,29 / kg)
Zotter Schokoladen Quadratur des Kreises l - 70% / 30% Melkchocolade zonder Toegevoegde Suikers, 70 g € 4,39 (€ 62,71 / kg)
Totaalprijs: € 9,38
Beschrijving

Deze ambachtelijke chocolade van Zotter zorgt voor een verrassende, verfrissend fruitige smaakbeleving. De pure melkchocolade is gevuld met frambozenkaramel en een laag fruitnougat, bereid met amandelnougat en mango-, passievrucht- en frambozenfruit. Krokante stukjes framboos maken de vulling helemaal af.

Art. nr.: ZSM-16655
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403088493
Producentnummer: 16655
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Kan sporen bevatten van: A - gluten, C - ei, E - pinda's, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

marsepein[2] (Mandeln[2], suiker[2], invertsuikersiroop[2]), ruwe rietsuiker[1], Cacaomassa[1], cacaoboter[1], melkpoeder[2], 7 % Pistachenoten[2], Mandeln[2], invertsuikersiroop[2], magere melkpoeder[2], abrikozenconcentraat[2], boter[2], zoet weipoeder[2], anijs[2], hele rietsuiker[1], emulgator (sojalecithine[2]), Steenzout, vanillebonen poeder[1], Zitronenpulver[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2]), Orangenpulver[2] (sinaasappelsap concentraat[2], Rijstmeel[2]), rozenblaadjes[2], kaneel[2], 50 % minimaal cacaogehalte in pure chocolade[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biologische Frambozenkaramel met Vruchtennougat