Dille om mee te koken

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Dille: 9 artikelen

Alnatura Biologische Dille Kruid

Alnatura Biologische Dille Kruid, 15 g

  • Biologische kwaliteit
  • Vegan
  • Veelzijdig
€ 1,99 (€ 132,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Cosmoveda Bio Dillezaad

Cosmoveda Bio Dillezaad, 25 g

  • Bevat essentiële oliën
  • Perfect voor inmaken
  • Ook geschikt als thee
€ 2,99 (€ 119,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

KOTÁNYI Gedroogde Dille

KOTÁNYI Gedroogde Dille, 12 g

  • Zoete smaak
  • Voorzichtig gedroogd
  • Voor vis, tsatsiki en saladedressings
€ 2,99 (€ 249,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Herbaria Biologische Gedroogde Dille

Herbaria Biologische Gedroogde Dille, 10 g

  • Geteeld op een familieboerderij
  • Voorzichtig gedroogd
  • Magnifieke smaak
€ 4,99 (€ 499,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Cosmoveda Bio Dillepuntjes

Cosmoveda Bio Dillepuntjes, 30 g

  • Zeer populair in Europa
  • Veelzijdig
  • Uit eigen fairtrade projecten
€ 3,99 (€ 133,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Cosmoveda Bio Gesneden Dille

Cosmoveda Bio Gesneden Dille, 20 g

  • Zeer populair in Europa
  • Veelzijdig
  • Uit eigen fairtrade projecten
€ 3,49 (€ 174,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Sonnentor Biologische Dille

Sonnentor Biologische Dille, 15 g

  • Speciaal voor Noordse gerechten
  • Zoetige anijsnoot
  • Doet denken aan verse peterselie
€ 2,69 (€ 179,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

KOTÁNYI Gedroogde Dille

KOTÁNYI Gedroogde Dille, 16 g

  • Licht zoete smaak
  • Voorzichtig gedroogd
  • Lekker bij saladedressings, vis en tzatziki
€ 3,49 (€ 218,13 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Ehrenwort Biologische Dille

Ehrenwort Biologische Dille, 13 g

  • Frisse en licht bittere smaak
  • Ideaal voor verse gerechten en groenten
€ 3,99 (€ 306,92 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar