Cosmoveda Bio Gesneden Dille, 20 g

Fijn, scherp aroma

€ 3,49

(€ 174,50 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 g

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Zeer populair in Europa
  • Veelzijdig
  • Uit eigen fairtrade projecten

Vaak samen gekocht met Alnatura Biologische Ongezoete Cornichons, 330 g

Cosmoveda Bio Gesneden Dille, 20 g € 3,49 (€ 174,50 / kg)
Alnatura Biologische Ongezoete Cornichons, 330 g € 3,59 (€ 10,88 / kg)
Totaalprijs: € 7,08
Beschrijving

Dille is een zeer populaire plant in Europa. Het wordt zeer gewaardeerd om zijn fijnzure aroma. Sauzen, salades, stoofschotels, aardappelgerechten en meer krijgen een ongekende smaak.

Herkomst: Hongarije

Art. nr.: XAY-COS-154008-DE
Inhoud: 20 g
EAN: 4032108154008
Producentnummer: 154008-DE
Merken: Cosmoveda
Certificeringen: Bio Siegel, EU biologisch keurmerk, EU / niet-EU biologisch label, kbA - gecertificeerde biologische teelt
Soort voeding: veganistisch, Glutenvrij, Lactosevrij
Bewaarinstructies: Verwijderd van licht bewaren, Droog bewaren
Product Relaunch: Wegens een productherlancering kan de verpakking of het etiket van het geleverde product visueel afwijken van de getoonde productafbeelding.
Eigenschappen: Rauw eten, Zonder gluten, Zonder lactose
Herkomst van de grondstof: Hongarije
Ingrediënten

100 % dille[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Duitsland, www.cosmoveda.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Cosmoveda Bio Gesneden Dille

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder