Oregano om mee te koken

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Oregano: 10 artikelen

KOTÁNYI Oregano gehakt

KOTÁNYI Oregano gehakt, 82 g

  • Kruidig-bitter
  • Zeer aromatisch
  • Rijk aan etherische oliën
€ 4,99 (€ 60,85 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

BioKing Griekse Oregano

BioKing Griekse Oregano, 30 g

  • Intense geur & smaak
  • Als kruid of thee-infusie
  • Verwerkt door Griekse bergboeren
€ 3,99 (€ 133,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Oregano

Sonnentor Biologische Oregano, 18 g

  • Peperachtige, bitter-pittige smaak
  • Italiaanse specialiteit
  • Veelzijdig in gebruik
€ 2,69 (€ 149,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cosmoveda Bio Grofgemalen Oregano

Cosmoveda Bio Grofgemalen Oregano, 25 g

  • Mediterraan kruid
  • Pittige noot
  • Veelzijdig
€ 3,49 (€ 139,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische Oregano

Österreichische Bergkräuter Biologische Oregano, 20 g

  • Typische mediterrane smaak
  • Zeer intens
  • Veelzijdig in gebruik
€ 2,89 (€ 144,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologische Gedroogde Oregano

Herbaria Biologische Gedroogde Oregano, 20 g

  • Voorzichtig gedroogd
  • Van het UNESCO Werelderfgoed
€ 5,99 (€ 299,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Gedroogde Oregano

KOTÁNYI Gedroogde Oregano, 12 g

  • Sterke smaak
  • Kruidige smaak
  • Rijk aan essentiële oliën
€ 3,49 (€ 290,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Oregano

Alnatura Biologische Oregano, 15 g

  • Biologische kwaliteit
  • Veganistisch
  • Gerebeld
€ 1,69 (€ 112,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Biologische Gedroogde Oregano

KOTÁNYI Biologische Gedroogde Oregano, 9 g

  • Kruidig en aromatisch
  • Zorgvuldig verwerkt
  • Verfijnt tomaten-, groente- en lamsgerechten
€ 2,99 (€ 332,22 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ehrenwort BIO Oregano

Ehrenwort BIO Oregano, 10 g

  • Verfijnt vis- en vleesgerechten
  • Kruidig, warm-peperig aroma
  • Voor de Italiaanse keuken
€ 3,99 (€ 399,00 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar