Daslook om je recepten te verfijnen

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Daslook: 3 artikelen

Sonnentor Biologische Gesneden Wilde Knoflook

Sonnentor Biologische Gesneden Wilde Knoflook, 18 g

  • Vergelijkbaar met echte knoflook
  • Veelzijdig in gebruik
  • Onmiskenbaar aroma
€ 2,69 (€ 149,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Gedroogde Wilde Knoflook

KOTÁNYI Gedroogde Wilde Knoflook, 4 g

  • Delicaat geparfumeerd
  • Knoflooksmaak
  • Heerlijk in roomsoepen en aardappelpuree
€ 2,99 (€ 747,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cosmoveda Bio Gesneden Daslook

Cosmoveda Bio Gesneden Daslook, 20 g

  • Veelzijdig
  • Vergelijkbaar met knoflook
  • Heerlijk in soep
€ 3,49 (€ 174,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober