Zaadspruiten van Sonnentor

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen
Filters

Zaadspruiten: 9 artikelen

Sonnentor Biologische Tuinkers Kiemen

Sonnentor Biologische Tuinkers Kiemen, 120 g

  • Rijk aan vitamines
  • Ideaal als toevoeging aan salade
  • Smaakt heerlijk op beboterd brood
€ 3,99 (€ 33,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Fenegriek Zaden

Sonnentor Biologische Fenegriek Zaden, 120 g

  • Bevat veel ijzer en fosfor
  • Heerlijke curry geur
  • Ideaal voor pasta- en rijstgerechten
€ 3,19 (€ 26,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Alfalfa Spruiten

Sonnentor Biologische Alfalfa Spruiten, 120 g

  • Bevat veel mineralen
  • Nootachtige smaak
  • Ideaal voor salades en soepen
€ 3,19 (€ 26,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische radijskiemen

Sonnentor Biologische radijskiemen, 120 g

  • Scherpe smaak
  • Rijk aan calcium, ijzer en zink
  • Kiemtijd: 5-8 dagen
€ 3,99 (€ 33,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Spruitenmix

Sonnentor Biologische Spruitenmix, 120 g

  • Met 3 verschillende soorten kiemzaden
  • Ideaal om toe te voegen aan salades
  • Kiemtijd: 4 - 6 dagen
€ 3,19 (€ 26,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Kiemspruiten Mungbonen

Sonnentor Sonnentor Kiemspruiten Mungbonen, 120 g

  • Kiemtijd: 4-5 dagen
  • Ideaal voor Aziatische gerechten
  • Verfijnt salades, soepen en wokgerechten
€ 3,19 (€ 26,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Raket Kiemzaden

Sonnentor Biologische Raket Kiemzaden, 120 g

  • Prachtig kruid
  • Pittige, peperige smaak
  • Ideaal voor salades en soepen
€ 3,99 (€ 33,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Mosterd Kiemzaadjes

Sonnentor Biologische Mosterd Kiemzaadjes, 120 g

  • Pittige smaak
  • Korte kiemperiode
  • Met veel vitamines en ijzer
€ 3,19 (€ 26,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Trio van Biologische Kiemen

Sonnentor Trio van Biologische Kiemen, 120 g

  • Linzen, radijs en mosterdzaad
  • Fris en licht pittig
  • Natuurlijk
€ 3,19 (€ 26,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober