Alnatura Biologische Fruitspread Aardbei, 420 g
Ontbijtklassieker in biologische kwaliteit
€ 3,99
(€ 9,50 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Hoog fruitgehalte
- Biologische kwaliteit
- Veelzijdig inzetbaar
Beschrijving
Deze Alnatura biologische fruitspread overtuigt met zijn hoge aardbeiengehalte en biedt een intense, fruitige smaak. Met zijn hoge fruitgehalte is hij niet alleen geschikt als broodbeleg, maar verrijkt hij ook yoghurt en desserts. Eveneens kan hij als fruitige component bij pannenkoeken of rijstepap worden geserveerd.
| Art. nr.: | MM-131385 |
|---|---|
| Inhoud: | 420 g |
| EAN: | 4104420037441 |
| Producentnummer: | 131385 |
| Merken: | Alnatura |
| Samenstelling fruit: | Bessen |
| Certificeringen: | Biologisch gecertificeerd |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Binnen 3 weken na opening consumeren, Na opening koelen |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 783 / 187 kj / kcal |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 46 g |
| waarvan Suiker | 46 g |
| Vezels | 1,5 g |
| Eiwitten | 0,5 g |
| Zout | 0,02 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Fruitspread Aardbei
Uit ons magazine:
- Zomerse frisheid met Iced Coffee en Cold Brew
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Een topper op alle feesten: huisgemaakte kroketten uit Cádiz
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten