Conte de Cesare Tomatenblokjes met Basilicum & Oregano, 400 g
Mediterraans genieten voor op je pizza
€ 2,99
(€ 12,46 / kg Uitlekgewicht, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Zongerijpte Roma-tomaten
- Gekruid met basilicum en oregano
- Voorzichtig verwerkt direct na de oogst
Bijpassend
Beschrijving
Deze smaakvolle Polpa di pomodoro van CONTE DeCESARE is gemaakt van zorgvuldig geselecteerde Roma-tomaten die binnen 12 uur na de oogst worden verwerkt. Met handgeplukte basilicum en oregano krijgen de royale tomatenblokjes die echte Italiaanse flair. Dankzij constante kwaliteitscontroles geniet je van volle, pure tomatensmaak die je gerechten zoals pizza of pasta een heerlijk mediterraans aroma geeft.
| Art. nr.: | EDH-10829522 |
|---|---|
| Inhoud: | 400 g |
| EAN: | 9004698205229 |
| Producentnummer: | 10829522 |
| Merken: | Conte de Cesare |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 96 / 23 kj / kcal |
| Vet | 0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0,1 g |
| Koolhydraten | 3,9 g |
| waarvan Suiker | 3,9 g |
| Eiwitten | 1,2 g |
| Zout | 0,15 g |
Ingrediënten
60 % tomaten, tomatensap, Zout, 0,04 % Basilicum, 0,03 % oregano
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Conte de Cesare Tomatenblokjes met Basilicum & Oregano
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten