BioArt Chocolade Für die beste Mami, 70 g
Romige chocolade ontmoet verfijnd koffiearoma
€ 7,99
(€ 114,14 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Zoet & aromatisch
- Voor speciale momenten
- Harmonieuze smaakbeleving
Bijpassend
Beschrijving
Deze verrukkelijke chocolade verwent je met een zachte melkchocolade en een uitgesproken vleugje koffie. De perfecte balans tussen romige zoetheid en karaktervolle koffiesmaak zorgt voor een bijzonder verfijnd genot. Ideaal voor alle moeders die houden van de klassieke combinatie van chocolade en koffie.
| Art. nr.: | BIOG-325727 |
|---|---|
| Inhoud: | 70 g |
| EAN: | 9006241310596 |
| Producentnummer: | 325727 |
| Merken: | BioArt |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2453 / 586 kj / kcal |
| Vet | 41 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 26 g |
| Koolhydraten | 48 g |
| waarvan Suiker | 47 g |
| Vezels | 2,1 g |
| Eiwitten | 6,9 g |
| Zout | 0,21 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Chocolade Für die beste Mami
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten