BioArt Bio Frambozenjam Light Glas, 250 g

Volle frambozensmaak voor elke dag

€ 8,99

(€ 35,96 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 g

Nog 7 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Met biologische citroensap
  • Zonder kleurstoffen
  • Op traditionele wijze bereid

Vaak samen gekocht met STAUD‘S Blackberry Vruchtenspread - Limited Edition, 250 g

BioArt Bio Frambozenjam Light Glas, 250 g € 8,99 (€ 35,96 / kg)
STAUD‘S Blackberry Vruchtenspread - Limited Edition, 250 g € 6,89 (€ 27,56 / kg)
Totaalprijs: € 15,88
Beschrijving

Deze biologische confituur verrast met haar volle frambozensmaak en een heerlijke, natuurlijke intensiteit. Alleen zorgvuldig geselecteerd biologisch fruit wordt zachtjes gekookt, zodat de smaak optimaal behouden blijft. Een beetje biologische rietsuiker, plantaardig pectine en echte biologische citroensap maken het recept helemaal af.

Art. nr.: BIOG-291220
Inhoud: 250 g
EAN: 9006241200026
Producentnummer: 291220
Merken: BioArt
Samenstelling fruit: Bessen
Certificeringen: EU biologisch keurmerk
Soort voeding: veganistisch, vegetarisch
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder smaakversterkers, Zonder kleurstoffen
Ingrediënten

70 % Himbeeren[1], suiker[1], citroensapconcentraat[1], geleermiddel (pectine)

  1. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 733 / 175 kj / kcal
Vet <0,5 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren <0,1 g
Koolhydraten 39 g
  waarvan Suiker 39 g
Eiwitten 1 g
Zout 0,03 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BioArt Bio Frambozenjam Light Glas