BioArt Frambozenjam, 250 g
Vol fruitige smaak voor elke dag
€ 8,99
(€ 35,96 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met biologische citroensap
- Zonder kleurstoffen
- Traditioneel bereid
Bijpassend
Beschrijving
Deze biologische confituur verrast met een hoog aandeel fruit en een krachtige, pure smaak. Alleen zorgvuldig geselecteerd biologisch fruit wordt zachtjes tot jam gekookt. Met weinig biologische rietsuiker, plantaardig pectine en echte biologische citroensap ontstaat zo een prachtig uitgebalanceerde lekkernij.
| Art. nr.: | BIOG-291220 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 9006241200026 |
| Producentnummer: | 291220 |
| Merken: | BioArt |
| Samenstelling fruit: | Bessen |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder smaakversterkers, Zonder kleurstoffen |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 733 / 175 kj / kcal |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | <0,1 g |
| Koolhydraten | 39 g |
| waarvan Suiker | 39 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | 0,03 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Frambozenjam
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten