Bauck Mühle Bio Crunchy Haver Choco Noten, 300 g
Glutenvrije granola-mix
€ 4,99
(€ 16,63 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met rice crispies
- Extra knapperig
- Vrij van palmolie
Bijpassend
Beschrijving
De “Haver Crunchy Choco Noten” van Bauck Mühle bestaat uit glutenvrije havervlokken, hazelnoten, amandelen en een verrukkelijke chocoladekrunch. Door de zachte bakwijze krijgt de granola die onweerstaanbaar krokante bite. In biologische kwaliteit, gegarandeerd glutenvrij en zonder palmolie gemaakt.
| Art. nr.: | MM-488338 |
|---|---|
| Inhoud: | 300 g |
| EAN: | 4015637019123 |
| Producentnummer: | 488338 |
| Merken: | Bauck Mühle |
| Certificeringen: | Biologisch gecertificeerd |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij |
| Kan sporen bevatten van: | F - sojabonen, H - noten, M - mosterd, N - sesamzaad, P - lupine |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder gluten, Zonder palmolie |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 1897 / 453 kj / kcal |
| Vet | 17 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 2,2 g |
| Koolhydraten | 58 g |
| waarvan Suiker | 19 g |
| Vezels | 9,2 g |
| Eiwitten | 12 g |
| Zout | 0,02 g |
Ingrediënten
91 % Glutenfreies Schoko Crunchy[1] (50 % glutenvrije volkoren havervlokken[1], bietensuiker[1], 10 % glutenvrije havermout[1], zonnebloemolie[1], 5 % Cacaopoeder[1], 3,3 % rijst extrudaat[1] (volkoren rijstmeel[1])), Vanille[1], geroosterde hazelnootstukjes[1], gesneden amandelen[1]
- gecontroleerde biologische productie
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Bauck GmbH, Duhenweitz 4, 29571, Rosche, Duitsland, kundenservice@bauck.de |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Bauck Mühle Bio Crunchy Haver Choco Noten
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.850 producten