Conte de Cesare Crema all Aceto Balsamico di Modena, 250 ml
Romige klassieker voor fijnproevers & het perfecte finishing touch
€ 5,99
(€ 23,96 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Vegan
- Ideaal om creatief te decoreren & te garneren
- Voor zoete en hartige gerechten
Bijpassend
Beschrijving
Met de originele Crema all' Aceto Balsamico di Modena I.G.P. van CONTE DeCESARE haal je de verfijnde Italiaanse keuken rechtstreeks in huis. Dankzij het handige flesje met extra smalle schenktuit decoreer en garneer je moeiteloos elk bord tot in de puntjes. De fluweelzachte, romige textuur is direct klaar voor gebruik—inkoken is niet nodig—en geeft al je gerechten in een handomdraai een elegante finishing touch. Perfect bij warme klassiekers zoals mals rundvlees, kalfsschnitzel en romige pasta’s of risotto. Ook in de koude keuken een topper: over fijne kazen, knapperige salades of als verrassend accent bij verse aardbeien en romig ijs biedt de subtiele zoet-zure smaakbeleving een waar feest voor elke fijnproever.
| Art. nr.: | EDH-10848200 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 ml |
| EAN: | 9004698482019 |
| Producentnummer: | 10848200 |
| Merken: | Conte de Cesare |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | O - zwaveloxide en sulfieten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 1093 / 261 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 65 g |
| waarvan Suiker | 46 g |
| Eiwitten | 0,3 g |
| Zout | 0,06 g |
Ingrediënten
70 % Aceto Balsamico di Modena I.G.P. (wijnazijn, gekochter Traubenmost, geconcentreerde druivenmost, sulfiet ammoniak caramel (E150d)), Glukosesirup, gekochter Traubenmost, gemodificeerd mais zetmeel
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Conte de Cesare Crema all Aceto Balsamico di Modena
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten