BioArt Chocolade Es heißt Freundschaft..., 70 g
Zoete chocoladebeleving met een fruitige twist
€ 7,99
(€ 114,14 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Met fijne peper
- Fruitige sinaasappeltoets
- Voor bijzondere genietmomenten
Bijpassend
Beschrijving
Deze unieke chocolade combineert fluweelzachte melkchocolade met peper en de levendige frisheid van sinaasappel. Het samenspel van zoet, kruidig en fruitig zorgt voor een spannende smaakervaring. Perfect voor wie graag nieuwe chocoladecreaties ontdekt en geniet van bijzondere chocolademomenten.
| Art. nr.: | BIOG-325747 |
|---|---|
| Inhoud: | 70 g |
| EAN: | 9006241310879 |
| Producentnummer: | 325747 |
| Merken: | BioArt |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2453 / 586 kj / kcal |
| Vet | 41 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 26 g |
| Koolhydraten | 48 g |
| waarvan Suiker | 47 g |
| Eiwitten | 6,9 g |
| Zout | 0,21 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Chocolade Es heißt Freundschaft...
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten