Conte de Cesare Gegrilde Groenten, 270 g
Mediterrane groentemix: kleurrijk, veelzijdig & onweerstaanbaar
€ 5,99
(€ 22,19 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Kleurrijke mix van gegrilde groenten
- Perfect voor antipasti en bruschetta
- Heerlijk bij vis, vlees of kaas
Bijpassend
Beschrijving
De Verdure miste grigliate van CONTE DeCESARE brengen de zomer in huis. Knapperige groenten worden langzaam gegrild en vervolgens ingelegd in hoogwaardige zonnebloemolie, waardoor hun authentieke, rokerige smaak volledig tot zijn recht komt. Deze veelzijdige groentemix geeft direct een mediterrane twist aan iedere maaltijd: serveer als snelle topping op knapperige bruschetta, als feestelijke toevoeging op een antipasti-plank, of licht verwarmd bij gebakken vis en mals vlees. Ook naast een selectie fijne kazen zorgt dit kleurrijke groentefeest voor een zonnig, Italiaans smaakavontuur.
| Art. nr.: | EDH-1003511 |
|---|---|
| Inhoud: | 270 g |
| EAN: | 9004698553481 |
| Producentnummer: | 1003511 |
| Merken: | Conte de Cesare |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | L - selderij |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 431 / 103 kj / kcal |
| Vet | 9 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 1 g |
| Koolhydraten | 3,6 g |
| waarvan Suiker | 3,3 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | 1,5 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Conte de Cesare Gegrilde Groenten
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten