Conte de Cesare Crema all' Aceto Balsamico di Modena Chili, 150 ml
Vurige balsamicocrème voor een pittige finishing touch
€ 4,99
(€ 33,27 / L, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Vegan
- Zoetzure smaak met chili
- Pittig karakter
Bijpassend
Beschrijving
De Crema all' Aceto Balsamico di Modena I.G.P. Chili van CONTE DeCESARE combineert de klassieke Italiaanse zoetzure balsamico met een spannende, pittige kick. Deze bijzondere crème brengt direct een exotisch tintje in je keuken én op tafel. Perfect als finishing touch over gegrild vlees, sappige hamburgers of je favoriete pizza. Zelfs simpele bijgerechten zoals knapperige frietjes til je moeiteloos naar een hoger niveau met deze makkelijk te doseren balsamicocrème.
| Art. nr.: | EDH-1006900 |
|---|---|
| Inhoud: | 150 ml |
| EAN: | 9004698482101 |
| Producentnummer: | 1006900 |
| Merken: | Conte de Cesare |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Kan sporen bevatten van: | O - zwaveloxide en sulfieten |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 ml |
|---|---|
| Energie | 992 / 237 kj / kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 55 g |
| waarvan Suiker | 47 g |
| Eiwitten | 1,5 g |
| Zout | 0,17 g |
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Conte de Cesare Crema all' Aceto Balsamico di Modena Chili
Uit ons magazine:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.900 producten