BioArt Cranberryjam, 250 g
Volle smaak dankzij zorgvuldige bereiding
€ 8,99
(€ 35,96 / kg, Incl. 9% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Fijne, fruitige smaak
- Zorgvuldig bereid
- Plantaardig pectine
Bijpassend
Beschrijving
Deze biologische confituur wordt gemaakt van geselecteerde veenbessen en met veel aandacht bereid. Het hoge fruitgehalte zorgt voor een intense, natuurlijke smaak en een prettig frisse textuur. Met slechts een beetje biologische rietsuiker, plantaardig pectine en pure biologische citroensap ontstaat een uitgebalanceerde fruitspread voor talloze genietmomenten.
| Art. nr.: | BIOG-291221 |
|---|---|
| Inhoud: | 250 g |
| EAN: | 9006241200033 |
| Producentnummer: | 291221 |
| Merken: | BioArt |
| Samenstelling fruit: | Bessen |
| Certificeringen: | EU biologisch keurmerk |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
| Eigenschappen: | Zonder smaakversterkers, Zonder kleurstoffen |
Ingrediënten
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 741 / 177 kj / kcal |
| Vet | 0,9 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | <0,1 g |
| Koolhydraten | 43 g |
| waarvan Suiker | 41 g |
| Eiwitten | 0,6 g |
| Zout | 0,03 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | BioArt AG, Biodorfweg 4, 5164, Seeham, Oostenrijk, office@bioart.at, www.bioart.at |
|---|
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor BioArt Cranberryjam
Uit ons magazine:
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten