Olie en azijn van Alnatura

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Olie en Azijn: 22 artikelen

Alnatura Biologische Bak- & Braadolie

Alnatura Biologische Bak-​ & Braadolie, 750 ml

  • Goed verwarmbaar, neutrale smaak
  • Ideaal om te koken, bakken en frituren
  • 100% biologische zonnebloempitten
€ 4,39 (€ 5,85 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Lijnzaadolie

Alnatura Biologische Lijnzaadolie, 250 ml

  • Nootachtige smaak met bittere tonen
  • Rijk aan omega 3-vetzuren
  • Verfijnt en kruidt
€ 2,49 (€ 9,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische vierige koolzaadolie

Alnatura Biologische vierige koolzaadolie, 500 ml

  • Uit de eerste koude persing
  • Zilt aroma
  • Ideaal voor marinades
€ 2,59 (€ 5,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Extra Vierge Kokosolie

Alnatura Biologische Extra Vierge Kokosolie, 220 ml

  • Exotische, natuurlijk zoete smaak
  • Verfijnt gerechten en baksels
  • Zachte eerste persing
€ 3,49 (€ 15,86 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Appelciderazijn

Alnatura Biologische Appelciderazijn, 500 ml

  • Fruitig en licht zuur
  • Natuurlijk troebel
  • Biologische appels uit Duitsland
€ 2,29 (€ 4,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Origin Crema met "Aceto Balsamico di Modena g.g.A.

Alnatura Biologische Origin Crema met "Aceto Balsamico di Modena g.g.A., 250 ml

  • Dikke consistentie
  • Fruitige en zure smaak
  • Voor het verfijnen van hartige gerechten
€ 3,49 (€ 13,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Milde Lijnzaadolie Extra Vierge

Alnatura Biologische Milde Lijnzaadolie Extra Vierge, 250 ml

  • Biologische kwaliteit
  • Vegan
  • Rijk aan omega 3-vetzuren
€ 3,19 (€ 12,76 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Extra Vierge Olijfolie

Alnatura Biologische Extra Vierge Olijfolie, 500 ml

  • Fris, fruitig aroma
  • Biologische kwaliteit
  • Veelzijdig inzetbaar
€ 6,49 (€ 12,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Condimento Bianco

Alnatura Biologische Condimento Bianco, 500 ml

  • 5,5 % zuurgraad
  • Mild en fruitig
  • Voor marinades, dressings en dips
€ 3,29 (€ 6,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Bio Origin Grieks Extra Vierge Olijfolie

Alnatura Bio Origin Grieks Extra Vierge Olijfolie, 500 ml

  • Groen-fruitige smaak
  • Biologische kwaliteit
  • Koken, stomen en bakken
€ 9,99 (€ 19,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Olijfolie

Alnatura Biologische Olijfolie, 750 ml

  • Goed verwarmbaar
  • Neutrale smaak
  • 100% biologische teelt
€ 11,99 (€ 15,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Alnatura Biologische Witte Wijnazijn

Alnatura Biologische Witte Wijnazijn, 500 ml

  • Biologische kwaliteit
  • Vegan
  • Van ongezwavelde Italiaanse witte wijn
€ 2,29 (€ 4,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische cacaoboter

Alnatura Biologische cacaoboter, 100 g

  • Milde smaak
  • Perfect portioneerbaar
  • Om te bakken
€ 7,99 (€ 79,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Frambozenazijn

Alnatura Biologische Frambozenazijn, 250 ml

  • Biologische kwaliteit
  • Vegan
  • Frambozenazijn
€ 3,99 (€ 15,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Hennepolie, Ongefilterd

Alnatura Biologische Hennepolie, Ongefilterd, 250 ml

  • Biologische kwaliteit
  • Veganistisch
  • Ongeschikt voor zwangere vrouwen, vrouwen die borstvoeding geven & kinderen
€ 5,49 (€ 21,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Bio Origin Dauno Gargano G.U., Italië

Alnatura Bio Origin Dauno Gargano G.U., Italië, 500 ml

  • Herkomstgarantie
  • Biologische kwaliteit
  • Veelzijdig te gebruiken
€ 11,59 (€ 23,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Sesamolie, Extra Vierge

Alnatura Biologische Sesamolie, Extra Vierge, 250 ml

  • Nootachtig-mild
  • Uit eerste koude persing
  • Biologische kwaliteit
€ 3,99 (€ 15,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Alnatura Biologische Steirische Pompoenpitolie

Alnatura Biologische Steirische Pompoenpitolie, 100 ml

  • Uit Oostenrijk
  • Biologische kwaliteit
  • Voor salades, soepen & zoete gerechten
€ 5,79 (€ 57,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Zonnebloemolie

Alnatura Biologische Zonnebloemolie, 500 ml

  • Zaadachtig-nootachtige smaak
  • Biologische kwaliteit
  • Koudgeperst
€ 2,49 (€ 4,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Alnatura Biologische Neutrale Kokosolie

Alnatura Biologische Neutrale Kokosolie, 400 ml

  • Neutrale smaak
  • Zeer verwarmbare plantaardige olie
  • Ideaal voor braden en bakken
€ 6,49 (€ 16,23 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Koolzaadolie 0,25L (vanaf 5 maanden)

Alnatura Biologische Koolzaadolie 0,25L (vanaf 5 maanden), 250 ml

  • Vanaf de 5e maand
  • Verrijkt de aavullende voeding van baby's
  • 100% biologisch & glutenvrij
€ 2,99 (€ 11,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Alnatura Bio Aceto Balsamico di Modena G.G.A.

Alnatura Bio Aceto Balsamico di Modena G.G.A., 500 ml

  • Zoet-zuur
  • Biologische kwaliteit
  • Veelzijdig inzetbaar
€ 3,19 (€ 6,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober