Alnatura Biologische Steirische Pompoenpitolie, 100 ml
Notige smaak
€ 5,19
(€ 51,90 / L, Incl. 21% BTW
Kenmerken & Voordelen
- Uit Oostenrijk
- Biologische kwaliteit
- Voor salades, soepen & zoete gerechten
Beschrijving
De biologische Steirische pompoenpitolie heeft een nootachtige, licht geroosterde smaak. Daardoor is ze uitstekend geschikt voor salades en soepen. Ook desserts kunnen er verfijnd mee worden. Dit biologische product wordt traditioneel geperst en gebotteld in de Oostenrijkse regio Steiermark.
| Art. nr.: | MM-206353 |
|---|---|
| Inhoud: | 100 ml |
| EAN: | 4104420178656 |
| Producentnummer: | 206353 |
| Merken: | Alnatura |
| Certificeringen: | Biologisch gecertificeerd |
| Soort voeding: | veganistisch, vegetarisch |
| Bewaarinstructies: | Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren |
Ingrediënten
pompoenzaadolie[1]
- van biologische teelt
Voedingswaarde
| Voedingswaarde | per 100 g |
|---|---|
| Energie | 3429 / 819 kj / kcal |
| Vet | 91 g |
| waarvan Verzadigde Vetzuren | 16 g |
| Koolhydraten | 0,5 g |
| waarvan Suiker | 0,5 g |
| Vezels | 0,5 g |
| Eiwitten | 0,5 g |
| Zout | 0,01 g |
Juridische informatie
| Verantwoordelijk voedingsbedrijf: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.alnatura.de |
|---|
Bijpassend
Vergelijkbare producten
Recensies van onze klanten
recensies in Nederlands voor Alnatura Biologische Steirische Pompoenpitolie
Uit ons magazine:
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Gooi kolen op het vuur, we gaan barbecuen - tips van Bake Affair
- Chutney - Een smaakvolle smaakmaker voor een verscheidenheid aan gerechten
- Peuters & baby's: Het draait allemaal om de juiste voedingsstoffen
- Vier recepten voor de herfstkeuken
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 12.800 producten