Melk en melkvervangers van Alnatura

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Melk en Melkvervangers: 23 artikelen

Alnatura Barista Biologische Erwtendrink

Alnatura Barista Biologische Erwtendrink, 1 L

  • Voor opschuimen en mixen
  • Geen toegevoegde suiker*
  • Lactose-, melkeiwit- en glutenvrij
€ 1,89 (€ 1,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Haverdrank zonder Suiker

Alnatura Biologische Haverdrank zonder Suiker, 1 L

  • Vegan
  • Milde smaak
  • Bioland-kwaliteit
€ 1,99 (€ 1,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Koffieroom

Alnatura Biologische Koffieroom, 165 g

  • 10% vet
  • Ideaal voor verfijning
  • Voor drankjes en om te koken
€ 1,19 (€ 7,21 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Haverdrink Natur

Alnatura Biologische Haverdrink Natur, 1 L

  • Zonder toegevoegde suiker*
  • Natuurlijk zoet
  • Lactosevrij & vetarm
€ 1,99 (€ 1,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Kokosmelk

Alnatura Biologische Kokosmelk, 400 ml

  • Hoog kokosgehalte
  • Zonder stabilisatoren
  • Voor exotische gerechten
€ 2,39 (€ 5,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Barista Biologische Soja-Haverdrink

Alnatura Barista Biologische Soja-​Haverdrink, 1 L

  • Zoete smaak
  • Voor opschuimen en verdikken
  • Zonder suiker, lactose en melkeiwit
€ 1,99 (€ 1,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Natuurlijke Kokosdrink

Alnatura Biologische Natuurlijke Kokosdrink, 750 ml

  • 100% kokossap
  • Zonder enige toevoegingen
  • Mild en licht zoet van smaak
€ 3,89 (€ 5,19 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Sojadrink Natur

Alnatura Biologische Sojadrink Natur, 1 L

  • Zonder toegevoegde suiker*
  • Recept met slechts twee ingrediënten
  • Vrij van gluten & lactose
€ 1,99 (€ 1,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Cashewdrink Natur

Alnatura Biologische Cashewdrink Natur, 1 L

  • Zonder suiker
  • Typische cashewnoten-aroma
  • Zonder lactose, melkeiwit en gluten
€ 3,99 (€ 3,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Vanille Sojadrink

Alnatura Biologische Vanille Sojadrink, 1 L

  • Gluten- en lactosevrij
  • Geschikt voor schuimvorming
  • Europese sojabonen
€ 2,29 (€ 2,29 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Vanille Haverdrink

Alnatura Biologische Vanille Haverdrink, 1 L

  • Milde smaak met een vleugje vanille
  • Voor drankjes, muesli, gebak en meer
  • Zonder lactose, melkeiwit en toegevoegde suiker
€ 2,09 (€ 2,09 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Natuurlijke Hazelnootdrink

Alnatura Biologische Natuurlijke Hazelnootdrink, 1 L

  • Smaakt naar hazelnootnougat
  • Bevat 5% biologische hazelnoten
  • Lactose, melkeiwit en glutenvrij
€ 3,89 (€ 3,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Kokosdrink Natur

Alnatura Biologische Kokosdrink Natur, 1 L

  • Zonder toegevoegde suiker*
  • Gluten- en lactosevrij
  • Exotische smaak
€ 3,19 (€ 3,19 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Haver-Amandeldrank Natur

Alnatura Biologische Haver-​Amandeldrank Natur, 1 L

  • Natuurlijk zoet en licht nootachtig
  • Verfijnt koffie, muesli en meer
  • Zonder toegevoegde sukers, lactosevrij en vegan
€ 2,39 (€ 2,39 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Reisdrink Natur

Alnatura Biologische Reisdrink Natur, 1 L

  • Geen toegevoegde suiker*
  • Vetarm & veganistisch
  • Veelzijdig
€ 1,99 (€ 1,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Houdbare Alpenmelk 3,5% Vet

Alnatura Biologische Houdbare Alpenmelk 3,5% Vet, 1 L

  • Uit de Alpen & het Alpenvorland
  • Biologische kwaliteit
  • Veelzijdig inzetbaar
€ 1,99 (€ 1,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Bio Ghee

Alnatura Bio Ghee, 180 g

  • Geklaarde boter
  • Voor bakken en koken
  • Lactosevrij
€ 8,59 (€ 47,72 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Bio Volldrink

Alnatura Bio Volldrink, 1 L

  • Biologische kwaliteit
  • Vegan
  • Lactosevrij
€ 1,79 (€ 1,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Lang Houdbare Alpenmelk met 1,5% vet

Alnatura Biologische Lang Houdbare Alpenmelk met 1,5% vet, 1 L

  • Ideaal voor de voorraadkast
  • Voor koken en bakken
  • Van biologische landbouw
€ 1,99 (€ 1,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Alnatura Biologische Amandeldrink

Alnatura Biologische Amandeldrink, 1 L

  • Zonder suiker*
  • Zonder stabilisatoren
  • Geschikt voor schuimvorming
€ 3,79 (€ 3,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Alnatura Biologische Kokos Cuisine

Alnatura Biologische Kokos Cuisine, 200 ml

  • Bevat 70% kokosmelk
  • Ideaal voor roomsoepen en meer
  • Veganistisch, gluten- en lactosevrij
€ 1,69 (€ 8,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Alnatura Biologische Soja Cuisine

Alnatura Biologische Soja Cuisine, 200 ml

  • Goed alternatief voor room
  • Gluten- en lactosevrij
  • Veganistisch recept
€ 1,39 (€ 6,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Alnatura Biologische Haverroom Cuisine

Alnatura Biologische Haverroom Cuisine, 200 ml

  • Veganistisch alternatief voor room
  • Voor koken en bakken
  • Ongezoet en lactosevrij
€ 1,39 (€ 6,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober