Zotter Schokoladen Biologische Henneppraline & Bessen VEGAN, 70 g

Fruitige biologische chocolade

Nieuw!

€ 4,99

(€ 71,29 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Kenmerken & Voordelen

  • Pure chocolade
  • Met hennepcrème & hennepzaden
  • Fruitige veenbessenganache

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Quadratur des Kreises 50% Melkchocolade met Dadelsuiker, 70 g

Zotter Schokoladen Biologische Henneppraline & Bessen VEGAN, 70 g € 4,99 (€ 71,29 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Quadratur des Kreises 50% Melkchocolade met Dadelsuiker, 70 g € 4,39 (€ 62,71 / kg)
Totaalprijs: € 9,38
Beschrijving

Met de ambachtelijke Henneppraline & Bessen van Zotter ontdek je een spannende en harmonieuze smaakcombinatie. Deze bijzondere reep combineert een nootachtige hennepcrème en gekaramelliseerde hennepzaadjes met een fruitige cranberryganache, omhuld met verfijnde, heerlijk smeltende chocolade.

Art. nr.: ZSM-16663
Inhoud: 70 g
EAN: 09006403091004
Producentnummer: 16663
Merken: Zotter Schokoladen
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Soort voeding: veganistisch, vegetarisch
Kan sporen bevatten van: A - gluten, C - ei, E - pinda's, G - melk, H - noten, N - sesamzaad
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder alcohol
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], melkpoeder[2], Cacaomassa[1], 8 % Mandeln[2], Slagroom[2], magere melkpoeder[2], invertsuikersiroop[2], amandel bros[2] (suiker[2], Mandeln[2], dextrose[2], boter[2], emulgator (Sonnenblumenlecithin)), zoet weipoeder[2], volle melk[2], hele rietsuiker[1], boter[2], 0,2 % vanillebonen poeder[1], emulgator (sojalecithine[2]), Steenzout, Zitronenpulver[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2]), kaneel[2], Orangenpulver[2] (sinaasappelsap concentraat[2], Rijstmeel[2]), rozenblaadjes[2], 40 % minimaal cacaogehalte in melkchocolade[2]

  1. afkomstig uit eerlijke handel
  2. uit biologische landbouw
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biologische Henneppraline & Bessen VEGAN

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder