Quinoa om te koken

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Quinoa: 9 artikelen

Alnatura Biologische quinoa

Alnatura Biologische quinoa, 500 g

  • Zachte nootachtige smaak
  • Veelzijdig gebruik
  • Eenvoudige bereiding
€ 4,59 (€ 9,18 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische kleurrijke Quinoa

Alnatura Biologische kleurrijke Quinoa, 500 g

  • Kruidig en nootachtig
  • Veelzijdig gebruik
  • Eenvoudige bereiding
€ 4,89 (€ 9,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Gepofte biologische quinoa

Alnatura Gepofte biologische quinoa, 125 g

  • Ongezoet
  • Luchtig
  • Glutenvrij
€ 2,99 (€ 23,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Biologisch Quinoa

BioKing Biologisch Quinoa, 500 g

  • Licht nootachtige smaak
  • Snelle & eenvoudige voorbereiding
  • Voor kruidige & zoete recepten
€ 6,99 (€ 13,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

SO Fröhlich Quinoa

SO Fröhlich Quinoa, 500 g

  • Groeiregio: Zuidoost-Steiermark
  • Bekend om zijn belangrijke voedingsstoffen
  • Ook wel "Inca goud" genoemd
€ 5,49 (€ 10,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Davert Bio Quinoa Pops

Davert Bio Quinoa Pops, 125 g

  • Luchtige textuur
  • Glutenvrij & ongezoet
  • Veelzijdig voor muesli, desserts & gebak
€ 3,79 (€ 30,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Davert Biologische Rode Quinoa

Davert Biologische Rode Quinoa, 200 g

  • Intensieve, aromatische smaak
  • Behoudt de rode kleur bij het koken
  • Aangenaam stevig & luchtig-korrelige textuur
€ 3,49 (€ 17,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Davert Biologische Witte Quinoa

Davert Biologische Witte Quinoa, 200 g

  • Bijzonder milde smaak
  • Luchtige korrelige structuur
  • Ideaal voor salades, bowls & pannen
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Davert Bio Quinoa Tricolore

Davert Bio Quinoa Tricolore, 200 g

  • Aantrekkelijke uitstraling in drie kleuren
  • Notig-aromatische smaakbeleving
  • Luchtig & korrelig na het koken
€ 2,99 (€ 14,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober