Boekweit om te koken
Boekweit: 6 artikelen
BioKing Bio Boekweit, 500 g
- Veelzijdig gebruik
- Voor zoete & hartige recepten
- Herkomst: Duitsland
€ 3,86 € 4,29 (€ 7,72 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
Alnatura Biologische Boekweit, 500 g
- Licht nootachtig
- Demeter kwaliteit
- Ideaal als bijgerecht
€ 2,87 € 3,19 (€ 5,74 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
SteirerReis Fuchs Gepelde Boekweit, 400 g
- Een superfood uit Stiermarken
- Rijk aan vezels
- Licht nootachtige smaak
€ 3,59 € 3,99 (€ 8,98 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
Sapore di Sole Biologisch Gepelde Boekweit, 400 g
- Gepelde boekweit
- Glutenvrij
- Veelzijdig gebruik
€ 3,14 € 3,49 (€ 7,85 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
Davert Biologische Boekweit, 500 g
- Nootachtige, bittere smaak
- Veelzijdig voor ovenschotels & bijgerechten
- Ideaal om te malen voor pannenkoeken
€ 3,59 € 3,99 (€ 7,18 / kg)
Bezorging uiterlijk op 09. oktober
Schalk Mühle Biologische Rauwe Oostenrijkse Boekweit, 300 g
- Goede smaak
- Biologische kwaliteit
- Veelzijdig
€ 3,96 € 4,49 (€ 13,20 / kg)
Bezorging uiterlijk op 23. oktober
Uit ons magazine:
- De fijne kunst van het op smaak brengen: professionals houden van simpel
- Polenta met Carbonada - Een specialiteit uit de Italiaanse Valle d'Aosta
- Kijk naar vallende sterren en geniet van bruschetta
- Receptidee: blauwbrood op Italiaanse wijze
- Zelfgemaakte Aardappelpannenkoeken - Een populair gerecht op feesten en bijeenkomsten in Tsjechië
Ontdek Piccantino:
-
Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Meer dan 13.450 producten