Schalk Mühle Biologische Rauwe Oostenrijkse Boekweit, 300 g

Een glutenvrij alternatief voor tarwe

€ 4,49

(€ 14,97 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 g

Op voorraad vanaf 20. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 23. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Goede smaak
  • Biologische kwaliteit
  • Veelzijdig

Vaak samen gekocht met Alnatura Biologische Gierst, 500 g

Schalk Mühle Biologische Rauwe Oostenrijkse Boekweit, 300 g € 4,49 (€ 14,97 / kg)
Alnatura Biologische Gierst, 500 g € 2,29 (€ 4,58 / kg)
Totaalprijs: € 6,78
Beschrijving

Boekweit is een geweldig alternatief voor tarwe, en niet alleen in het geval van een glutenintolerantie. De lichte en nootachtige smaak maakt het een geweldig bij- of hoofdgerecht.

Art. nr.: SM-5948
Inhoud: 300 g
EAN: 9120062431565
Producentnummer: 5948
Merken: Schalk Mühle
Certificeringen: EU / niet-EU biologisch label
Soort voeding: veganistisch, vegetarisch, Lactosevrij
Oorsprong: Oostenrijk
Eigenschappen: Zonder lactose
Ingrediënten

100 % boekweit (geschild)[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1453 / 347 kj / kcal
Vet 1,8 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0,4 g
Koolhydraten 73 g
  waarvan Suiker 0,4 g
Vezels 3,7 g
Eiwitten 7,8 g
Zout 0,05 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Schalk Mühle Gmbh & Co KG, Kalsdorf 18, 8262, Ilz, Oostenrijk, www.schalk-muehle.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Schalk Mühle Biologische Rauwe Oostenrijkse Boekweit

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder