Andere zoetstoffen om te bakken

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Andere zoetstoffen: 1 - 30 van 51 artikelen

Kandisin Klassieker in tabletvorm

Kandisin Klassieker in tabletvorm, Navulling (1200 stuks) (90 g)

  • Geen calorieën
  • Ideaal voor het zoeten van koffie en thee
  • Op basis van sacharine & cyclamaat
€ 5,99 (€ 66,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologische Dadelsiroop

Rapunzel Biologische Dadelsiroop, 250 g

  • Fruitige zoetstof
  • Voor smoothies, desserts, muesli & meer
  • Ook geschikt voor hartige gerechten
€ 3,79 (€ 15,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kandisin Klassieke Vloeibare Zoetstof

Kandisin Klassieke Vloeibare Zoetstof, 225 ml

  • Voor koken en bakken
  • Perfect voor calorievrij zoeten
  • Ideaal voor fruit, pudding en desserts
€ 3,19 (€ 14,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologische Rietsuikermelasse

Rapunzel Biologische Rietsuikermelasse, 300 g

  • Licht bitter
  • Ongeraffineerd
  • Zonder toevoegingen
€ 2,99 (€ 9,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kandisin Stevia vloeibaar

Kandisin Stevia vloeibaar, 125 ml

  • Ideaal voor het zoeten van fruit en fruitsalades
  • Veilig voor koken & bakken
  • Calorievrij
€ 4,99 (€ 39,92 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kandisin Stevia in Tabletvorm

Kandisin Stevia in Tabletvorm, 300 stuks (21 g)

  • Ideaal voor het zoeten van koffie en thee
  • Van plantaardige bron
  • Zonder calorieën
€ 5,99 (€ 285,24 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

bioasia Biologische Kokosbloesemsuiker

bioasia Biologische Kokosbloesemsuiker, 250 g

  • 100% biologische kwaliteit
  • Van de bloesem van de kokospalm
  • Moutige karamelsmaak
€ 4,89 (€ 19,56 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bio-energie Berken Suikersticks, Xylitol Crystalline

Bio-energie Berken Suikersticks, Xylitol Crystalline, 4 g per 50 stuks PVC doos (200 g)

  • Smaakt en zoet als suiker
  • Puur plantaardige oorsprong
  • Lactose- en glutenvrij
€ 5,79 (€ 28,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologische Kokosbloesemsiroop

Rapunzel Biologische Kokosbloesemsiroop, 250 g

  • Karamelsmaak & vloeibare textuur
  • Voor dranken, muesli's, dressings & meer
  • Praktische doseerfles
€ 4,99 (€ 19,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Ahornsiroop Klasse A

Alnatura Biologische Ahornsiroop Klasse A, 250 ml

  • Gemaakt van suikerahorn
  • Mild zoete smaak
  • Voor het verfijnen van desserts
€ 5,59 (€ 22,36 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Arche Naturküche Biologische Rijstsiroop

Arche Naturküche Biologische Rijstsiroop, 400 g

  • Milde smaak
  • Versterkt de smaak
  • Voor hartige & zoete gerechten
€ 4,79 (€ 11,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kandisin Classic - Zakjes

Kandisin Classic -​ Zakjes, 500 à 2 stuks

  • 500 stuks zakjes (2 stuks per zakje)
  • Zeer hoge zoetheid
  • 1 Kandisin tablet zoet ongeveer als 1 theelepel suiker
€ 9,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Ahornsiroop, Klasse C

Alnatura Biologische Ahornsiroop, Klasse C, 375 ml

  • Licht pikant en moutig zoet
  • Ideaal om te zoeten en te kruiden
  • 100% natuurlijk, 100% Canada
€ 7,99 (€ 21,31 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hofladen Hirschmann Maiwipferlsstroop

Hofladen Hirschmann Maiwipferlsstroop, 145 g

  • Zoet & lekker
  • Van jonge sparrenscheuten
  • uit Stiermarken
€ 6,49 (€ 44,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologische Dadelzoetstof

Rapunzel Biologische Dadelzoetstof, 250 g

  • Natuurlijke zoetheid
  • Voor koken en bakken
  • Eerlijk verhandeld
€ 3,99 (€ 15,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vilgain Chicorée Siroop

Vilgain Chicorée Siroop, 700 g

  • Met 69 % inuline uit de cichoreiwortel
  • Slechts 162 kcal per 100 gram
  • Lage glycemische index (< 5)
€ 9,99 (€ 14,27 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Birkengold Xylitol (berkensuiker)

Birkengold Xylitol (berkensuiker), 1 kg

  • Voor bakken en conserveren
  • 40% minder calorieën dan suiker
  • Vrij van genetische manipulatie
€ 15,99 (€ 15,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Birkengold Gelerende Berkensuiker

Birkengold Gelerende Berkensuiker, 500 g

  • Eenvoudige verwerking
  • Behoudt alle fruitsmaken
  • Alternatief voor suiker en co.
€ 9,99 (€ 19,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frunix Honix-spread

Frunix Honix-​spread, 220 g

  • Van rijstsiroop
  • Honingvervanger met een laag fructosegehalte
  • Gluten-, sorbitol- en lactosevrij
€ 5,49 (€ 24,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Stevia 1:1 Zoetstof

BioKing Stevia 1:1 Zoetstof, 750 g

  • Ideaal alternatief voor huishoudsuiker
  • Zonder synthetische stoffen
€ 16,99 (€ 22,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Govinda Bio Dadelpasta

Govinda Bio Dadelpasta, 250 g

  • Van nature zoet
  • Voor desserts & snacks
  • Fairtrade gedroogde dadels
€ 2,49 (€ 9,96 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cosmoveda Bio Kokosbloesemsuiker

Cosmoveda Bio Kokosbloesemsuiker, 200 g

  • Voor bakken & koken
  • Kan worden gebruikt voor drankjes & desserts
€ 4,99 (€ 24,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Govinda Stevia Tabs

Govinda Stevia Tabs, 300 stuks (300 Tabs)

  • 300 tabs
  • Tandvriendelijk
  • Zachte productie
€ 3,99 (€ 221,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Birkengold Berkensuiker 100% Xylitol

Birkengold Berkensuiker 100% Xylitol, 350 g

  • Fijn gepoederd
  • Ideaal voor bakken & decoreren
  • 350 gram
€ 9,99 (€ 28,54 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frunix Ma&iuml;ssuiker

Frunix Maïssuiker, 500 g

  • Fructose-, gluten- en lactosevrij
  • 1:1 zoetkracht zoals tafelsuiker
  • Niet-gearomatiseerd stevia-extract
€ 7,99 (€ 15,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

nu3 Flavour Powder

nu3 Flavour Powder, Vanille (150 g)

  • Zonder toegevoegde suiker & met laag vetgehalte
  • Zonder kunstmatige zoetstoffen
  • Lost klontvrij op
€ 11,99 (€ 79,93 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Govinda Dadelsiroop Bio

Govinda Dadelsiroop Bio, 250 g

  • 100% Barhi-dadels
  • Natuurlijk alternatief voor honing
  • Puur plantaardig en van biologische kwaliteit
€ 3,19 (€ 12,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Kokosbloesemsuiker

Sonnentor Biologische Kokosbloesemsuiker, 300 g

  • Duurzame productie
  • Karamel smaak
  • Korrelige textuur
€ 9,99 (€ 33,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Govinda Goviosid Zoetstof

Govinda Goviosid Zoetstof, 400 g

  • Kristallijne korrels
  • Met natuurlijke suikeralcohol
  • Laag caloriegehalte
€ 12,79 (€ 31,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bio-energie Berkensuiker - Xylitol Kristallen

Bio-energie Berkensuiker -​ Xylitol Kristallen, Cello zakje, 750 g

  • Lactose en glutenvrij
  • Puur plantaardige oorsprong
  • Smaakt naar suiker
€ 10,99 (€ 14,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober