Vegan azijnen en oliën

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Azijn & Olie: 1 - 30 van 125 artikelen

Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Stiermarkse Pompoenpitolie BGA

Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Stiermarkse Pompoenpitolie BGA, 1.000 ml

  • 100% pure Stiermarkse pompoenpitolie BGA.
  • 20 jaar ononderbroken gouden medaille met maximale punten
  • Gault&Millau-prijs 2019 & 2020
€ 26,99 (€ 26,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Premium Biologische Stiermarkse Pompoenpitolie BGA

Steirerkraft Premium Biologische Stiermarkse Pompoenpitolie BGA, 1000 ml

  • 100% puur
  • Diep groene kleur
  • Gemaakt zonder GMOS
€ 32,99 (€ 32,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologische Kokosolie, extra vierge

Rapunzel Biologische Kokosolie, extra vierge, 432 ml

  • Mechanisch geperst zonder hitte
  • Voor braden, frituren, bakken en meer
  • Fairtrade natuurproduct
€ 7,99 (€ 18,50 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Robin Hot Chili-Olie - Original

Robin Hot Chili-​Olie -​ Original, 100 ml

  • Koudgeperst, inheems
  • Pittigheid door gedroogde chilibladeren
  • Om gerechten te verfijnen
€ 4,99 (€ 49,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Bak- & Braadolie

Alnatura Biologische Bak-​ & Braadolie, 750 ml

  • Goed verwarmbaar, neutrale smaak
  • Ideaal om te koken, bakken en frituren
  • 100% biologische zonnebloempitten
€ 4,39 (€ 5,85 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologische Braad- & Bakolie

Rapunzel Biologische Braad-​ & Bakolie, 1 L

  • Puurste zonnebloemolie
  • Neutrale smaak
  • Zeer verwarmbaar
€ 7,99 (€ 7,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Lijnzaadolie

Alnatura Biologische Lijnzaadolie, 250 ml

  • Nootachtige smaak met bittere tonen
  • Rijk aan omega 3-vetzuren
  • Verfijnt en kruidt
€ 2,49 (€ 9,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Arche Naturküche Biologische Rijstazijn Genmai Su

Arche Naturküche Biologische Rijstazijn Genmai Su, 250 ml

  • Zuurgraad 5,2%
  • Mild zure smaak
  • Ideaal voor sushirijst
€ 4,49 (€ 17,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Arche Naturküche Biologische Ume Su

Arche Naturküche Biologische Ume Su, 145 ml

  • Kan worden gebruikt als azijn
  • Fijn zuur & fruitig
  • Voor saladedressings, groenteschotels & meer
€ 2,59 (€ 17,86 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Holle Demeter Extra Virgin Olijfolie

Holle Demeter Extra Virgin Olijfolie, 250 ml

  • Voor baby's van 5 maanden en ouder
  • Als toevoeging bij vast voedsel
  • Biedt essentiële vetzuren
€ 7,99 (€ 31,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische MCT Kokosolie

Ölmühle Solling Biologische MCT Kokosolie, 500 ml

  • Gemaakt van 100% biologische kokosolie
  • Perfect voor een koolhydraatarm dieet
  • Vegan
€ 17,99 (€ 35,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Olijfolie

Alnatura Biologische Olijfolie, 750 ml

  • Goed verwarmbaar
  • Neutrale smaak
  • 100% biologische teelt
€ 11,99 (€ 15,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Belberry Mango-azijn

Belberry Mango-​azijn, 200 ml

  • Geweldige kleur
  • Alleen een beetje zuur
  • Ideaal bij groenten en desserts
€ 10,59 (€ 52,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische vierige koolzaadolie

Alnatura Biologische vierige koolzaadolie, 500 ml

  • Uit de eerste koude persing
  • Zilt aroma
  • Ideaal voor marinades
€ 2,59 (€ 5,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Extra Vierge Kokosolie

Alnatura Biologische Extra Vierge Kokosolie, 220 ml

  • Exotische, natuurlijk zoete smaak
  • Verfijnt gerechten en baksels
  • Zachte eerste persing
€ 3,49 (€ 15,86 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Appelciderazijn

Alnatura Biologische Appelciderazijn, 500 ml

  • Fruitig en licht zuur
  • Natuurlijk troebel
  • Biologische appels uit Duitsland
€ 2,29 (€ 4,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frunix KNOFIX Knoflookolie

Frunix KNOFIX Knoflookolie, 100 ml

  • Olijfolie met knoflookextract
  • Zonder fructose & laag in histamine
  • Gemakkelijk te doseren
€ 12,99 (€ 129,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Milde Lijnzaadolie Extra Vierge

Alnatura Biologische Milde Lijnzaadolie Extra Vierge, 250 ml

  • Biologische kwaliteit
  • Vegan
  • Rijk aan omega 3-vetzuren
€ 3,19 (€ 12,76 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Origin Crema met "Aceto Balsamico di Modena g.g.A.

Alnatura Biologische Origin Crema met "Aceto Balsamico di Modena g.g.A., 250 ml

  • Dikke consistentie
  • Fruitige en zure smaak
  • Voor het verfijnen van hartige gerechten
€ 3,49 (€ 13,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Fruitige Olijfolie, extra vierge

Rapunzel Biologische Fruitige Olijfolie, extra vierge, 1 L

  • Fruitige smaak
  • Voor frituren en koude gerechten
  • Geperst bij lage temperatuur
€ 22,99 (€ 22,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Naturland Camelina-olie

Ölmühle Solling Naturland Camelina-​olie, 250 ml

  • Rawfood kwaliteit
  • Met een milde groentesmaak
  • Ideaal om over koude en warme gerechten te sprenkelen
€ 7,50 € 7,99 (€ 30,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Calvi Biologische Extra Vierge Olijfolie Rosè

Calvi Biologische Extra Vierge Olijfolie Rosè, 100 ml

  • Van de rassen Biancolilla en Taggiasca
  • Uitstekend bij lichte gerechten
  • Bloemige, medium fruitige noot
€ 7,59 (€ 75,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Arche Naturküche Biologische sesamolie, geroosterd

Arche Naturküche Biologische sesamolie, geroosterd, 145 ml

  • Voor soepen, pasta & groenteschotels
  • Met een sterke geroosterde smaak
  • Fijn nootachtig
€ 4,99 (€ 34,41 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ölmühle Solling Biologische Naturland Lijnzaadolie

Ölmühle Solling Biologische Naturland Lijnzaadolie, 500 ml

  • Koudgeperst
  • Milde, nootachtige smaak
  • Rijk aan omega-3 vetzuren
€ 11,99 (€ 23,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Extra Vierge Olijfolie

Alnatura Biologische Extra Vierge Olijfolie, 500 ml

  • Fris, fruitig aroma
  • Biologische kwaliteit
  • Veelzijdig inzetbaar
€ 6,49 (€ 12,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologische Koolzaadolie, extra vierge

Rapunzel Biologische Koolzaadolie, extra vierge, 0,50 L

  • Mild en voedzaam
  • Bevat omega 3-vetzuren
  • Voor koude gerechten en mild stomen
€ 4,99 (€ 9,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Condimento Bianco

Alnatura Biologische Condimento Bianco, 500 ml

  • 5,5 % zuurgraad
  • Mild en fruitig
  • Voor marinades, dressings en dips
€ 3,29 (€ 6,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rapunzel Biologisch Mild Kokosvet

Rapunzel Biologisch Mild Kokosvet, 200 g

  • Neutrale smaak en hittebestendig
  • Ideaal voor bakken, frituren en meer
  • Eerlijke handel uit Sri Lanka
€ 3,99 (€ 19,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

BioKing Bio Olijfolie

BioKing Bio Olijfolie, 500 ml

  • Uit Andalusië
  • Uitzonderlijk aromatisch
  • Fijn fruitig & koudgeperst
€ 13,49 (€ 26,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

LaSelva Biologische Olijfolie met Citroen

LaSelva Biologische Olijfolie met Citroen, 250 ml

  • Van Italiaanse olijven
  • Frisse smaak
  • Voor salades, vis & vlees
€ 11,19 (€ 44,76 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober