Muraglia Extra Vierge Olijfolie in een Kan met Motief - Haan, 500 ml

Fruitige intensiteit van koudgeperste Coratina-olijven

€ 51,21 € 56,99 -10%

(€ 102,42 / L, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Uit Apulië
  • Zonder genetische manipulatie
  • Met de hand geoogst

Vaak samen gekocht met Muraglia Peranzana Extra Vierge Olijfolie in Gestreepte Kan, 500 ml

Muraglia Extra Vierge Olijfolie in een Kan met Motief - Haan, 500 ml € 51,21 (€ 102,42 / L)
Muraglia Peranzana Extra Vierge Olijfolie in Gestreepte Kan, 500 ml € 47,61 (€ 95,22 / L)
Totaalprijs: € 98,82
Beschrijving

Koudgeperste Coratina-olijven uit Apulië, ofwel Puglia, worden in Muraglia verwerkt tot een single-varietal olijfolie met een fruitige intensiteit. De GMO-vrije olijven worden met de hand geoogst.

De olijfolie is heerlijk als smaakmaker voor rauwkost, pasta en soepen. Het ontwerp voor deze handgekookte kleikan is afkomstig van Stella Tasca.

Art. nr.: AV-100145
Inhoud: 500 ml
Producentnummer: 100145
Merken: Muraglia
Soort voeding: veganistisch, vegetarisch, Glutenvrij, Lactosevrij
Oorsprong: Italië
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Eigenschappen: Zonder gluten, Zonder lactose, Zonder genetische manipulatie
Herkomst van de grondstof: Italië
Ingrediënten

olijfolie extra vierge

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 ml
Energie 3768 / 900 kj / kcal
Vet 90 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 9 g
Koolhydraten 0 g
  waarvan Suiker 0 g
Eiwitten 0 g
Zout 0 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Muraglia Savino & Co. s.a.s., Via San Candido, 83, 76123, Andria (BT), Italië, www.frantoiomuraglia.it/en

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Muraglia Extra Vierge Olijfolie in een Kan met Motief - Haan

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder