Vind hier klassieke kruiden om te koken!

Ontdek een breed scala aan kruiden voor het creëren van heerlijke maaltijden!

Vind hier klassieke kruiden zoals laurierblaadjes, basilicum, kervel, bieslook, dille, citroengras, lavas, marjolein, munt, oregano, peterselie, rozemarijn, salie en tijm, evenals een verzameling speciale kruiden! Voeg meer smaak toe aan elke maaltijd met deze klassiekers!

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Enkele Kruiden: 1 - 30 van 103 artikelen

Sonnentor Biologische Blauwe Fenegriek, gemalen

Sonnentor Biologische Blauwe Fenegriek, gemalen, 40 g

  • Uitzonderlijke kleur
  • Kruidig aroma
  • Veelzijdig in gebruik
€ 2,69 (€ 67,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Gesneden Lavas

KOTÁNYI Gesneden Lavas, Glas, 12 g

  • Sterke en licht zoete en prikkelende smaak
  • Meerjarige kruidachtige vaste plant
  • Doet denken aan selderij
€ 3,49 (€ 290,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Gesneden Wilde Knoflook

Sonnentor Biologische Gesneden Wilde Knoflook, 18 g

  • Vergelijkbaar met echte knoflook
  • Veelzijdig in gebruik
  • Onmiskenbaar aroma
€ 2,69 (€ 149,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Oregano gehakt

KOTÁNYI Oregano gehakt, 82 g

  • Kruidig-bitter
  • Zeer aromatisch
  • Rijk aan etherische oliën
€ 4,99 (€ 60,85 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

BioKing Griekse Oregano

BioKing Griekse Oregano, 30 g

  • Intense geur & smaak
  • Als kruid of thee-infusie
  • Verwerkt door Griekse bergboeren
€ 3,99 (€ 133,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cosmoveda Bio Grofgemalen Lavas

Cosmoveda Bio Grofgemalen Lavas, 70 g

  • Onmiskenbaar aroma
  • Ook bekend als maggiplant
  • Uit eigen fairtrade projecten
€ 10,99 (€ 157,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Oregano

Sonnentor Biologische Oregano, 18 g

  • Peperachtige, bitter-pittige smaak
  • Italiaanse specialiteit
  • Veelzijdig in gebruik
€ 2,69 (€ 149,44 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cosmoveda Bio Grofgemalen Tijm

Cosmoveda Bio Grofgemalen Tijm, 40 g

  • Intense smaak
  • Veelzijdig
  • Uit eigen fairtrade projecten
€ 3,79 (€ 94,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Gedroogde Peterselie

KOTÁNYI Gedroogde Peterselie, 81 g

  • Licht peperige smaak
  • Extra zacht gedroogd
  • Kruidig geurig
€ 4,99 (€ 61,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 15. oktober

Sonnentor Biologische Laurierblaadjes

Sonnentor Biologische Laurierblaadjes, 10 g

  • Zoete balsamic smaak
  • Pittige en scherpe noot
  • Bladeren kunnen lang gekookt worden
€ 2,69 (€ 269,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Bieslook gedroogd

KOTÁNYI Bieslook gedroogd, 53 g

  • Net zo pittig vers als een ui
  • Universeel toepasbaar
  • Milde smaak
€ 5,49 (€ 103,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Gemalen Groene Munt

KOTÁNYI Gemalen Groene Munt, 10 g

  • Heerlijk voor curry's, chutneys & sauzen
  • Mentholachtige smaak
  • Verfrissend
€ 3,49 (€ 349,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Peterselie

KOTÁNYI Peterselie, 36 g

  • Extra zacht gedroogd
  • Licht peperige smaak
  • Rijk aan etherische oliën
€ 4,19 (€ 116,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Lavas, gesneden

Sonnentor Biologische Lavas, gesneden, 15 g

  • Klassieke soepkruid
  • Intens aromatisch smaak
€ 2,69 (€ 179,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Citroengras, gesneden

Sonnentor Biologische Citroengras, gesneden, 25 g

  • Frisse, citroenachtige smaak
  • Verkoelt het gehemelte
  • Traditionele specerij voor de Zuidoost-Aziatische keuken
€ 2,69 (€ 107,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cosmoveda Bio Grofgemalen Oregano

Cosmoveda Bio Grofgemalen Oregano, 25 g

  • Mediterraan kruid
  • Pittige noot
  • Veelzijdig
€ 3,49 (€ 139,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Marjolein

Sonnentor Biologische Marjolein, 10 g

  • Menthol-frisse geur
  • Fijn kruidenaroma
  • Zeer veelzijdig
€ 2,39 (€ 239,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Herbaria Biologische Marjolein

Herbaria Biologische Marjolein, 15 g

  • Voorzichtig gedroogd
  • Intens kruidig aroma
  • Ideaal voor aardappelen en gebraden gans
€ 6,49 (€ 432,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische Nana Munt

Österreichische Bergkräuter Biologische Nana Munt, 40 g

  • Om alleen te gebruiken of in theemelanges
  • Fris aroma
  • Ook om mee te kruiden
€ 3,89 (€ 97,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Peterselie, gesneden

Sonnentor Biologische Peterselie, gesneden, 15 g

  • Onmisbaar in elke keuken
  • Citroenachtige smaak
  • Zoete en pittige smaak
€ 2,69 (€ 179,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Pepermunt

KOTÁNYI Pepermunt, 105 g

  • Heeft aroma's variërend van verkoelend tot kruidig
  • Menthol geur
  • Verfrissende koelte
€ 4,99 (€ 47,52 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Tijm

Sonnentor Biologische Tijm, 20 g

  • Ideaal voor mediterrane gerechten
  • Aardse en peperige smaak
  • Ook te gebruiken als thee
€ 2,39 (€ 119,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Dille

Sonnentor Biologische Dille, 15 g

  • Speciaal voor Noordse gerechten
  • Zoetige anijsnoot
  • Doet denken aan verse peterselie
€ 2,69 (€ 179,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Basilicum

Sonnentor Biologische Basilicum, 15 g

  • Italiaanse specialiteit
  • Mediterraans aroma
  • Frisse en pittige smaak
€ 2,69 (€ 179,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Gedroogde Tijm

KOTÁNYI Gedroogde Tijm, 19 g

  • Smaakvol
  • Lekker bij vis, vlees en wildgerechten
€ 3,49 (€ 183,68 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cosmoveda Bio Groffe Kerrieblaadjes

Cosmoveda Bio Groffe Kerrieblaadjes, 5 g

  • Een belangrijke specerij
  • Past goed bij dalgerechten
  • Grove bladeren
€ 1,49 (€ 298,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Österreichische Bergkräuter Biologische laurierblaadjes

Österreichische Bergkräuter Biologische laurierblaadjes, 6 g

  • Licht zuur aroma
  • Typisch mediterraan
  • Veelzijdig in gebruik
€ 2,29 (€ 381,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Wilde Tijm

Sonnentor Biologische Wilde Tijm, 30 g

  • Milde smaak
  • Ideaal voor zomerse gerechten
  • Kruidige geur van de essentiële oliën
€ 2,89 (€ 96,33 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Cosmoveda Bio Gesneden Rozemarijn

Cosmoveda Bio Gesneden Rozemarijn, 50 g

  • Zeer aromatisch
  • Populair in de Middellandse Zee
  • Ideaal in salades & soepen
€ 4,99 (€ 99,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 30. oktober

Ehrenwort BIO bieslook

Ehrenwort BIO bieslook, 5 g

  • Perfect als decoratie
  • Overal inzetbaar
€ 3,99 (€ 798,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober