KOTÁNYI Gesneden Lavas, Glas, 12 g

Intense geur van selderij en soepgroenten

€ 3,49

(€ 290,83 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: Glas, 12 g

Nog 3 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Sterke en licht zoete en prikkelende smaak
  • Meerjarige kruidachtige vaste plant
  • Doet denken aan selderij

Vaak samen gekocht met KOTÁNYI Gehakte soepgroenten, 230 g

KOTÁNYI Gesneden Lavas, Glas, 12 g € 3,49 (€ 290,83 / kg)
KOTÁNYI Gehakte soepgroenten, 230 g € 8,39 (€ 36,48 / kg)
Totaalprijs: € 11,88
Beschrijving

Door zijn sterke, licht zoete en scherpe smaak werd lavas al in de oudheid gewaardeerd. Lavas is niet meer weg te denken uit de Oostenrijkse keuken.

Tip: Gebruik lavas heel spaarzaam. Zijn aromatische kracht wordt gemakkelijk onderschat.

Gebruik: Kruidenpotten, soepen, saladedressings, groentestoofpotten, peulvruchten en gestoofd vlees

Art. nr.: XKY-KO-418601
Inhoud: 12 g
EAN: 9001414041864
Producentnummer: 418601
Merken: KOTÁNYI
Ingrediënten

gehakt lavas

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Kotányi GmbH, Johann Galler Straße 11, 2120, Wolkersdorf im Weinviertel, Oostenrijk, www.kotanyi.com/at/de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

1 recensie in het Nederlands voor KOTÁNYI Gesneden Lavas

1 recensie in een andere taal

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
6 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

6 beoordelingen
1 recensie in het Nederlands
1 recensie in een andere taal

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder