Kruidenmixen voor soepen

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Certificeringen Soort voeding
Filters

Soepen: 1 - 30 van 38 artikelen

Rapunzel Biologische Heldere Soep, Zonder Gist

Rapunzel Biologische Heldere Soep, Zonder Gist, 500 g

  • Volop groenten & kruiden
  • Zonder gist & toegevoegde suiker
  • Groentekruiden & drinkbouillon
€ 6,29 (€ 12,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Heldere Soep, met Biologische Gist

Rapunzel Biologische Heldere Soep, met Biologische Gist, 500 g

  • Klassieke bouillon smaak
  • Met biologische gist op basis van granen
  • Pure plantaardige kruiden
€ 7,99 (€ 15,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Groentebouillon, Navulverpakking

Alnatura Biologische Groentebouillon, Navulverpakking, 250 g

  • Met 25% groentemix
  • Fijn pittige basis voor soepen
  • Vegetarisch en zonder toegevoegde suikers
€ 3,69 (€ 14,76 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Arche Naturküche Biologische Miso Bouillonblokjes

Arche Naturküche Biologische Miso Bouillonblokjes, 80 g

  • 6 porties
  • Zonder gist & palmolie
  • Ook lekker als drinkbouillon
€ 2,79 (€ 34,88 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Wiberg Vitale Groentebouillon

Wiberg Vitale Groentebouillon, 1.200 g

  • Zonder palmvet & smaakversterkers
  • Aangename smaak
  • Puur plantaardig
€ 17,39 (€ 14,49 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Gistvrije Groentebouillon, Navulverpakking

Alnatura Biologische Gistvrije Groentebouillon, Navulverpakking, 290 g

  • Delicaat kruidige smaak
  • Gist- en suikervrij
  • Ideaal voor veganistische gerechten
€ 3,39 (€ 11,69 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Arche Naturküche Bio Mugi Miso

Arche Naturküche Bio Mugi Miso, 300 g

  • Gerst & sojapasta
  • Kruidig & aromatisch
  • Gefermenteerd & gepasteuriseerd
€ 7,49 (€ 24,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Kippenbouillonblokjes

Alnatura Biologische Kippenbouillonblokjes, 66 g

  • Met 9,7% kippenvlees
  • Hartige smaak
  • Zonder gluten en toegevoegde suikers
€ 1,59 (€ 24,09 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Gistvrije Biologische Groentebouillonblokjes

Rapunzel Gistvrije Biologische Groentebouillonblokjes, 80 g

  • Vol aroma
  • Met diverse kruiden
  • Inhoud: 8 x bouillonblokjes
€ 1,69 (€ 21,13 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Maggi Bouillonblokjes - Kip

Maggi Bouillonblokjes -​ Kip, 120 g

  • 12 geportioneerde blokjes
  • Intense kipsmaak
  • Snel en gemakkelijk te bereiden
€ 1,99 (€ 16,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Suikervrije Groentesoep

Sonnentor Suikervrije Groentesoep, 66 (66 g)

  • Gevuld met veel groenten en kruiden
  • Vrij van gist en palmolie
  • Vegan en biologisch
€ 2,89 (€ 43,79 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Runderbouillonblokjes

Alnatura Biologische Runderbouillonblokjes, 66 g

  • Met 12% rundvlees
  • Vlezige, hartige smaak
  • Gluten- en suikervrij recept
€ 1,99 (€ 30,15 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Arche Naturküche Biologische Misobouillon

Arche Naturküche Biologische Misobouillon, 120 g

  • Universele specerij
  • Ideaal voor soep
  • Hartig & pittig
€ 5,29 (€ 44,08 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologisch Groentebouillonblokje met Kruiden, met Biologische Gist

Rapunzel Biologisch Groentebouillonblokje met Kruiden, met Biologische Gist, 84 g

  • Gemaakt van fijn geselecteerde ingrediënten
  • Zonder toegevoegde suiker
  • Met sheaboter
€ 1,99 (€ 23,69 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BioKing Hildegard Groentebouillon Bio

BioKing Hildegard Groentebouillon Bio, 300 g

  • Met galangal & hyssop
  • Zonder smaakversterker
  • Uniodiek kristalzout uit de uitlopers van de Himalaya
€ 7,49 (€ 24,97 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hildegard Biologische Heldere Groentesoep Poeder

Sonnentor Hildegard Biologische Heldere Groentesoep Poeder, 120 g

  • Met rijpe groenten
  • Geselecteerde Hildegard-kruiden
  • Met hysop en galangal
€ 4,19 (€ 34,92 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Adios Zout! Pittige Groentenmix

Sonnentor Adios Zout! Pittige Groentenmix, Pak, 50 g

  • Met 42% groenten
  • Pittige smaak
  • Veelzijdig in gebruik
€ 3,99 (€ 79,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Maggi Bouillonblokjes - Rundvlees

Maggi Bouillonblokjes -​ Rundvlees, 120 g

  • Perfect geportioneerd in 12 blokjes
  • Intense rundvleessmaak
  • Snel en gemakkelijk te bereiden
€ 1,99 (€ 16,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Casale Paradiso Bouquet Garni Kruidenbundels

Casale Paradiso Bouquet Garni Kruidenbundels, 30 g

  • Handig verpakt
  • Een klassieker voor soepen en sauzen
€ 8,99 (€ 299,67 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Pittige Soepblokjes

Sonnentor Pittige Soepblokjes, 60 g

  • Biologisch
  • Gemaakt met waardevolle kruiden
  • Sterke smaak
€ 2,29 (€ 38,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Wiberg Krachtige Runderbouillon

Wiberg Krachtige Runderbouillon, 1.100 g

  • Zonder palmvet & smaakversterkers
  • Hartig genot
  • Zonder zichtbare ingrediënten
€ 19,99 (€ 18,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Alnatura Biologische Gistvrije Groentebouillon

Alnatura Biologische Gistvrije Groentebouillon, 290 g

  • Geen toegevoegde suikers
  • Pittig van smaak
  • Inhoud is genoeg voor ongeveer 16 liter
€ 4,29 (€ 14,79 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Kruidenmix - Basenkräuter

Sonnentor Biologische Kruidenmix -​ Basenkräuter, 35 g

  • Milde smaak
  • Veelzijdig in gebruik
  • Licht bitter
€ 3,99 (€ 114,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

LEE KUM KEE Umami Mushroom Soepbasis

LEE KUM KEE Umami Mushroom Soepbasis, 60 g

  • Geweldig voor soepen en stoofschotels
  • Intense paddenstoelengeur
  • Veganistisch recept
€ 1,99 (€ 33,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

KOTÁNYI Gehakte soepgroenten

KOTÁNYI Gehakte soepgroenten, 230 g

  • Ook uitstekend voor ragouts
  • Perfect voor klassieke soepen
  • Mild pittige smaken
€ 8,39 (€ 36,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonnentor Biologische Soep Kruiden

Sonnentor Biologische Soep Kruiden, 25 g

  • Pittig van smaak
  • Heerlijke mix
  • Veelzijdig in gebruik
€ 2,99 (€ 119,60 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Maggi Bouillonblokejs - Groenten

Maggi Bouillonblokejs -​ Groenten, 120 g

  • 12 porties
  • Met geselecteerde groentestukjes
  • Snel oplosbaar in heet water
€ 1,99 (€ 16,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

LEE KUM KEE Saté Soepbasis

LEE KUM KEE Saté Soepbasis, 75 g

  • Subtiele pittigheid
  • Met pinda's & specerijen
  • Zonder conserveringsmiddelen
€ 2,19 (€ 29,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Origineel Biologisch Groentebouillonblokje met Biologische Gist

Rapunzel Origineel Biologisch Groentebouillonblokje met Biologische Gist, 84 g

  • Puur plantaardig
  • Met sheaboter
  • Zonder toegevoegde suiker
€ 1,99 (€ 23,69 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Wiberg Vegetarische Bouillon met Oerzout

Wiberg Vegetarische Bouillon met Oerzout, 1.200 g

  • Puur kruidig
  • Met aroma's van foelie
  • Zonder allergenen
€ 17,39 (€ 14,49 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober